eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebooki ASUS N10, N50 i N80

Notebooki ASUS N10, N50 i N80

2008-10-13 02:43

Notebooki ASUS N10, N50 i N80

ASUS z serii N © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma ASUS wprowadziła do swojej oferty nową serię N składającą się z trzech notebooków: N10, N50 i N80. Nowe modele zostały wyposażone w procesor firmy Intel oraz funkcję skanowania twarzy zapewniającą bezpieczeństwo danych, przechowywanych na urządzeniu.

Przeczytaj także: Notebooki ASUS G50 i G71

fot. mat. prasowe

ASUS z serii N

ASUS z serii N

Notebooki ASUS serii N zostały wyposażone w hybrydowy „silnik” - Super Hybrid Engine (SHE), który automatycznie przydziela moc do właśnie wykonywanych zadań. Oprócz tego notebooki posiadają wbudowany system Express Gate, który umożliwia uruchomienie komputera, dając dostęp do szeregu funkcji. Dodatkowo Express Gate umożliwia połączenie dwóch komputerów, pozwalając na udostępnianie zasobów. W środowisku Express Gate Internet, muzyka i zdjęcia mogą być współdzielone bez konfiguracji systemu operacyjnego.

Nowe notebooki N zostały wyposażone także w system SmartLogon oraz układ zabezpieczający TPM, który zapobiega atakom hakerów przechwytujących klucze kodowania i hasła dostępu do poufnych danych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest skanowanie twarzy wykonywane przez kamerę wbudowaną w pokrywę notebooka. Ponadto w serii N została wykorzystana technologia In-Mold Roller, dzięki której pokrywa urządzeń pozostaje nienaruszona także po dłuższym czasie użytkowania.

ASUS N10 charakteryzuje się matrycą o przekątnej 10,2 cala, a ASUS N50 posiada rząd podświetlonych klawiszy, umieszczonych na szczycie klawiatury, do obsługi multimedialnych funkcji notebooka oraz wbudowany jonizator powietrza, który pomaga czyścić powietrze z alergenów i drobnoustrojów. Natomiast ASUS N80 to notebook z 14-calową matrycą, kartą graficzną NVIDIA GeForce 9300 oraz 1 GB pamięci VRAM, który wyposażono w głośniki Dolby Surround.

Notebooki z serii N są dostępne od połowy października 2008 r.

fot. mat. prasowe

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Przeczytaj także: Notebooki ASUS serii N Notebooki ASUS serii N

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: notebook, notebooki, ASUS, ASUS N10, ASUS N50, ASUS N80

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: