eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebooki ASUS G50 i G71

Notebooki ASUS G50 i G71

2008-09-19 00:26

Notebooki ASUS G50 i G71

ASUS G71 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma ASUS wprowadziła do swojej oferty dwa notebooki z serii G - ASUS G50 i G71. Nowe modele zostały wyposażone w technologię Blu-Ray oraz wyświetlacz OLED umieszczony nad klawiaturą.

Przeczytaj także: Wytrzymały notebook ASUS B51E

Nowe modele G50 i G71 zostały wyposażone w procesor Intel Core 2 Duo oraz kartę graficzną nVidia GeForce 9700M GT, która jest zgodna ze standardem DirectX 10. 15-calowy G50 i 17-calowy G71 posiadają dodatkowo przednie i boczne głośniki, a także oświetlenie "Direct Flash" umieszczone po obu stronach wyświetlacza.

G50 i G71 posiadają wyróżniające się kluczowe klawisze z literami W, A, S i D oraz niewielki wyświetlacz OLED (ASUS Direct Messenger) umieszczony nad klawiaturą, który przekazuje użytkownikowi funkcjonalne dane np.: informacje o otrzymaniu nowego e-maila, obciążeniu procesora, dacie czy godzinie. Ponadto notebooki zostały wyposażone w technologię ASUS Splendid Video Intelligence poprawiającą jakość i kontrast obrazu, wyjście TV-out oraz pozwalają na korzystanie z połączeń bezprzewodowych (WLAN, Bluetooth 2.0 EDR).

Notebooki z serii G zostały wyposażone w technologię Blu-Ray, która umożliwia zapisanie 25GB danych na płycie jednowarstwowej. Natomiast touchpad w nowych modelach może być wykorzystywany w tradycyjny sposób, bądź jako dotykowy panel sterujący aplikacjami multimedialnymi, który umożliwia zmianę np. aktualnie odtwarzanego utworu, głośności lub zatrzymanie odtwarzania.

Serię G charakteryzują jaskrawe kolory obudowy i dodatkowe oświetlenie. Wraz z notebookami w zestawie znajdują się także następujące akcesoria: laserowa myszka, słuchawki oraz plecak.

fot. mat. prasowe

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Przeczytaj także: Notebooki ASUS serii N Notebooki ASUS serii N

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Asus, ASUS G71, ASUS G50, notebooki, notebook

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: