eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Kamery obrotowe IP TRENDnet

Kamery obrotowe IP TRENDnet

2008-07-15 00:22

Kamery obrotowe IP TRENDnet

TRENDnet TV-IP410W © fot. mat. prasowe

Firma TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych, w lipcu 2008 r. zwiększyła swoją ofertę o nowe obrotowe kamery z serwerem internetowym (modele: TV-IP410 i TV-IP410W).

Przeczytaj także: Kamery IP TRENDnet TV-IP422 i TV-IP422W

fot. mat. prasowe

TRENDnet TV-IP410W

TRENDnet TV-IP410W

Nowe kamery obrotowe TRENDnet zostały przeznaczone do obserwacji dużych obszarów. Urządzenia zostały wyposażone w tryb Pan&Tilt, czyli funkcję zdalnego obracania, która obejmuje 330 stopni w pozycji panoramicznej i 105 stopni w pozycji horyzontalnej. Kamery są w stanie objąć teren pod kątem 64 stopni oraz uzyskać obraz przy natężeniu światła ok. 05 Luksa. Pozwalają również na dostęp do obrazów w czasie rzeczywistym i zapewniają dobrej jakości strumieniowe przetwarzanie wideo, dzięki zastosowaniu kompresji MJPEG.

Kamerami TV-IP410 i TV-IP410W można zarządzać przez połączenie internetowe. Wraz z kamerami w zestawie zostało dołączone darmowe oprogramowanie SecurView. Oprogramowanie umożliwia użytkownikowi korzystanie z szeregu funkcji tj. nagrywanie z detekcją ruchu, zgłoszenia o zdarzeniach na e-mail oraz nagrywanie zaplanowane. Oprogramowanie jest w stanie obsłużyć maksymalnie 16 kamer jednocześnie, jednak wymaga użycia wysokowydajnego procesora. Kamery posiadają białe obudowy.

TV-IP410 obsługiwana jest przez system operacyjny Windows Vista oraz Windows 2000 i XP. Wersja bezprzewodowa (TV-IP410W) obsługuje standardy IEEE 802.11b/g oraz charakteryzuje się dobrym bezpieczeństwem przesyłanych danych drogą radiową dzięki WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK. Okres gwarancji kamer IP trwa 36 miesięcy.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: