eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Kamery internetowe Creative Live!

Kamery internetowe Creative Live!

2007-10-12 00:51

Kamery internetowe Creative Live!

Creative Live! Cam Vista IM © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Creative przedstawiła cztery nowe kamery internetowe - Creative Live! Cam Vista IM, Live! Cam Video IM, Live! Cam Video IM Pro oraz Live! Cam Optia Pro. Nowe modele posiadają wbudowany mikrofon, uniwersalny zaczep, a kamerę Live! Cam Optia Pro wyposażono w pakiet oprogramowania umożliwiający m. in. monitoring pomieszczeń.

Przeczytaj także: Kamery internetowe Creative do notebooków

fot. mat. prasowe

Creative Live! Cam Vista IM

Creative Live! Cam Vista IM

Kamera Creative Live! Cam Vista IM posiada wbudowany mikrofon, umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie krótkich filmów. Do komputera podłączana jest za pośrednictwem gniazda USB. Uniwersalny zaczep pozwala umieścić kamerę na tradycyjnym ekranie komputerowym, lub panelu LCD. Live! Cam Vista IM współpracuje z komunikatorami internetowymi takimi jak: MSN, Yahoo! i Skype.
  • Max. rozdzielczość wideo 800x600
  • Max. rozdzielczoźć zdjęć 800x600
Kamera Creative Live! Cam Video IM została wyposażona w wbudowany mikrofon z technologią Live Audio, która ma filtrować niepożądany szum z otoczenia. Kamerę można umieścić na monitorze komputerowym lub wyświetlaczu notebooka. W zestawie znajduje się oprogramowanie Creative Live! Cam Manager umożliwiające edycję obrazu i dostęp do funkcji kamery, a także zestaw słuchawkowy. Aplikacja Advanced Video FX umożliwia użytkownikom dodawanie efektów specjalnych i różnego rodzaju tła. Urządzenie jest zgodne z komunikatorami internetowymi i podłącza się je do komputera PC za pośrednictwem portu USB.

fot. mat. prasowe

Creative Live! Cam Optia Pro

Creative Live! Cam Optia Pro

  • Max. rozdzielczość wideo 800x600
  • Max. rozdzielczość zdjęć 1.3 megapixela
Kamera Creative Live! Cam Video IM Pro wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalacji sterowników do pracy z komunikatorami takimi jak Skype czy MSN. Funkcja śledzenia twarzy sprawia, że rozmówca znajduje się w centrum kadru, a Auto Tuning umożliwia uzyskanie dobrej jakości obrazu niezależnie od warunków oświetlenia. Dodatkowo posiada wbudowany mikrofon z technologią Live! Audio, zestaw słuchawkowy, a wśród aplikacji, które dołączono do kamery znajduje się również program Advanced Video FX.
  • Max. rozdzielczość wideo 800x600
  • Max. rozdzielczość zdjęć 1.3 megapixela
Kamera Live! Cam Optia Pro wyposażona jest w szerokokątne soczewki, a także matrycę o rozdzielczości 1.3 megapiksela. Kamera nie wymaga instalowania sterowników, wystarczy podłączyć ją za pośrednictwem interfejsu USB 2.0. W zestawie znajduje się także zestaw słuchawkowy oraz pakiet oprogramowania umożliwiający monitoring pomieszczeń, wykonywanie zdjęć poklatkowych oraz nagrywanie i montowanie krótkich filmów. Wbudowany mikrofon jest wyposażony w technologię Live! Audio.
  • Max. rozdzielczość wideo 1.3 megapixela
  • Max rozdzielczość zdjęć 5 megapixeli
Kamery dostępne są na rynku polskim od października 2007 roku w cenie:
Creative Live! Cam Vista IM - 69 PLN brutto
Creative Live! Cam Video IM - 99 PLN brutto
Creative Live! Cam Video IM Pro - 139 PLN brutto
Creative Live! Cam Optia Pro - 259 PLN brutto

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: