eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › System telefoniczny Gigaset Fusion

System telefoniczny Gigaset Fusion

2023-02-03 11:13

System telefoniczny Gigaset Fusion

Gigaset Fusion © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Gigaset Fusion to połączenie telefonu stacjonarnego, stacji bazowej DECT, centralki PBX oraz serwera zarządzającego urządzeniami Smart Home. Wszystkie ustawienia oraz funkcje telefonu można skonfigurować za pomocą interfejsu internetowego i obsługiwać z poziomu dotykowego wyświetlacza. Urządzenie dedykowane jest do pracy m.in. w małych i średnich przedsiębiorstwach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, agencjach oraz w domowych biurach.

Przeczytaj także: Smartfon Gigaset GX6

Gigaset Fusion łączy się poprzez LAN, WiFi, USB-C, Bluetooth, DECT i DECT ULE z siecią, laptopami i komputerami, zestawami słuchawkowymi i słuchawkami, czujnikami Gigaset Smart Home. Obsłuży do ośmiu słuchawek DECT, 20 urządzeń SIP i 64 czujniki Gigaset ONE X systemu Smart Home, a zintegrowany system telefoniczny umożliwi prowadzenie sześciu równoległych połączeń głosowych. Pięć lokalnych automatycznych sekretarek, dostęp do kontaktów Google lub Microsoft 365 oraz system dialogowy do automatycznej obsługi połączeń dodatkowo ułatwiają codzienną pracę.
Na pierwszym miejscu jest użyteczność – mówi Armin Kanani, szef działu projektowania w firmie Gigaset. - Opracowaliśmy nasz własny system, aby ułatwić obsługę i konfigurację szeregu dostępnych funkcji. Interfejs dla dotykowego wyświetlacza to również nowość. Chcieliśmy, aby użytkowanie było jak najbardziej intuicyjne.

Ekran Gigaset Fusion można dostosować do indywidualnych potrzeb, skorzystać z 72 programowalnych przycisków wirtualnych i skonfigurować funkcje połączeń. W tym procesie użytkownika wspiera adekwatny kreator instalacji.

fot. mat. prasowe

Gigaset Fusion

Gigaset Fusion to połączenie telefonu stacjonarnego, stacji bazowej DECT, centralki PBX oraz serwera zarządzającego urządzeniami Smart Home.


Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, a także trwała, precyzyjna i wykonana z metalu klawiatura, sprawiają, że Fusion przyciąga wzrok. Elegancka podstawa i metalowe wykończenie mają atrakcyjne wykończenie na wysoki połysk. 5-calowy, dotykowy wyświetlacz HD ułatwia dostęp do wszystkich funkcji telefonu i sprawia, że informacje o abonencie są zawsze pod ręką. Interaktywny system IVR umożliwia wygodne i efektywne kierowanie oraz odbieranie połączeń – przykładowo w gabinetach lekarskich umożliwi zmniejszenie liczby połączeń w recepcji, jeśli osoba dzwoniąca chce jedynie zostawić prośbę o nową receptę.

Zintegrowany system telefoniczny PBX przeznaczony jest do obsługi maksymalnie 20 użytkowników. Nie ma różnicy, czy do systemu podłączone są urządzenia mobilne, czy telefony stacjonarne SIP. Gigaset Fusion zapewnia jednocześnie bezpieczne połączenia poprzez SRTP/SIPS/TLS, LDAP(S) i HTTPS. Poprzez zintegrowaną stację bazową DECT można podłączyć do ośmiu słuchawek i prowadzić równolegle do czterech rozmów. Możliwy jest również dostęp do kontaktów Google & Microsoft 365.

fot. mat. prasowe

Gigaset Fusion, fot.2

Gigaset Fusion łączy się poprzez LAN, WiFi, USB-C, Bluetooth, DECT i DECT ULE z siecią, laptopami i komputerami, zestawami słuchawkowymi i słuchawkami, czujnikami Gigaset Smart Home.


Szczególnie ciekawą funkcją stacji Gigaset Fusion jest obsługa systemu Gigaset Smart Home i 64 dostępnych w sprzedaży czujników ONE X. Za pośrednictwem aplikacji Gigaset elements na smartfony można definiować reguły, aktywować i dezaktywować alarmy, zmieniać ustawienia czujników oraz pobierać powiadomienia niezależnie od lokalizacji użytkownika - np. gdy okno nie zostało zamknięte. Przełącznik trybu Easy Alarm na wyświetlaczu pozwala na aktywację trybu alarmowego bezpośrednio po opuszczeniu miejsca pracy. Dzięki temu Fusion może być również wykorzystywany jako stacja bazowa obsługująca system zabezpieczeń lub udogodnień, na przykład w gabinetach lekarskich, biurach lub sklepach.

fot. mat. prasowe

Gigaset Fusion, fot.4

Wszystkie ustawienia oraz funkcje telefonu można skonfigurować za pomocą interfejsu internetowego i obsługiwać z poziomu dotykowego wyświetlacza.


System telefoniczny Gigaset Fusion PBX oferuje użytkownikom szereg funkcji, z których mogą korzystać bez ograniczeń i dodatkowych kosztów. Dostępne funkcje, przydatne w warunkach biznesowych, obejmują wspomniany system IVR, a także wirtualne przyciski z wizualizacją zajętości, przekierowanie sterowane czasowo czy podłączenie do 20 urządzeń IP.

fot. mat. prasowe

Gigaset Fusion, fot.3

Elegancka podstawa i metalowe wykończenie mają atrakcyjne wykończenie na wysoki połysk.


Fusion zapisuje wiadomości głosowe i dane kontaktowe lokalnie - można je następnie pobrać centralnie. Korzystanie z usług w chmurze jest możliwe, ale nie jest niezbędne. Serwery Gigaset.net znajdują się w Niemczech. Dane są bezpiecznie przechowywane zgodnie z surowymi przepisami UE i ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Ceny i dostępność


Fusion jest dostępny w pakiecie z dwiema słuchawkami SL800H PRO w kolorze Dark Titanium. Zestaw Gigaset Fusion FX800W PRO jest dostępny w sprzedaży w Europie w cenie 499,99 Euro netto.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: