eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › TikTok wprowadza funkcję TikTok Now

TikTok wprowadza funkcję TikTok Now

2022-09-16 09:26

TikTok wprowadza funkcję TikTok Now

TikTok wprowadza TikTok Now © fot. mat. prasowe

TikTok uruchamia nową funkcję - TikTok Now. Pozwoli ona użytkownikom na uchwycenie momentów ze swojego życia w 10-sekundowym filmie lub na zdjęciu. Narzędzie dostępne będzie zarówno na platformie TikTok, jak również w nowej, dedykowanej aplikacji TikTok Now. Polscy użytkownicy będą mogli z niej korzystać już od 19 września.

Przeczytaj także: TikTok w rękach polskich polityków i...chińskiego rządu?

TikTok Now to nowa funkcja TikToka, dzięki której członkowie społeczności platformy będą mogli podzielić się ze swoimi znajomymi tym, co w danym momencie robią i w efekcie pogłębić wzajemną relację dzięki autentycznym i spontanicznym statusom. Posłużą temu specjalne przypomnienia o nagraniu 10-sekundowego filmu lub udostępnieniu zdjęcia z miejsca, w którym w danym momencie znajduje się użytkownik, uchwytywane zarówno głównym, jak i przednim aparatem jednocześnie.

TikTok Now bedzie dostępny w Polsce już 19 września, a użytkownicy będą mogli wybrać jedną z dwóch opcji jej wykorzystania – pobierając nową, dedykowaną aplikację TikTok Now (dostępną od 19. września) lub bezpośrednio poprzez platformę TikTok (od 20. września).

fot. mat. prasowe

TikTok wprowadza TikTok Now

TikTok Now to nowa funkcja TikToka, dzięki której członkowie społeczności platformy będą mogli podzielić się ze swoimi znajomymi tym, co w danym momencie robią


Bezpieczeństwo pozostaje priorytetem dla TikToka


Aplikacja TikTok Now zaprojektowana została z myślą o bezpieczeństwie i prywatności społeczności TikToka. Twórcy korzystający z nowej funkcji będą mieć kontrolę nad tym, kto może oglądać i komentować udostępniane przez nich treści. TikTok wdrożył ponadto odpowiednie ustawienia wiekowe dotyczące konkretnych interakcji z publikowanymi materiałami:
  • Konta osób poniżej 16 roku życia, które założą profil w aplikacji TikTok Now, tak jak w przypadku całej platformy TikTok, będą domyślnie ustawione jako prywatne.
  • Opcje komentowania dostępne dla najmłodszych użytkowników (13-15 lat), będą ograniczone jedynie dla ich znajomych
  • Treści osób poniżej 18 roku życia nie będą udostępniane w kanale „Odkryj”
  • Osoby pełnoletnie będą mogły udostępniać treści wspólnym znajomym oraz szerszej społeczności aplikacji wybierając odpowiednie ustawienia prywatności.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: