eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Lenovo prezentuje ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

Lenovo prezentuje ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

2022-06-13 13:09

Lenovo prezentuje ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

Lenovo ThinkSmart One Smart Collaboration Bar © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Lenovo prezentuje ThinkSmart One Smart Collaboration Bar oparty o system Windows. Został on zaprojektowany z myślą o małych i średnich salach konferencyjnych lub domowych przestrzeniach biurowych.

Przeczytaj także: Lenovo ThinkPad X1 Extreme

ThinkSmart One All-in-One (AIO) to system działający na systemie Windows 10 IoT Enterprise z wbudowanym procesorem Intel® Core™ 11. generacji z technologią vPro®. Dzięki obsłudze znanych aplikacji do wideokonferencji, takich jak Microsoft Teams Rooms czy Zoom Rooms oraz wyposażeniu urządzenia w osiem mikrofonów matrycowych z funkcją redukcji echa i szumów, 15 watowe głośniki stereo oraz zintegrowaną kamerę o wysokiej rozdzielczości i szerokim polu widzenia, sprawiają, że ThinkSmart One oferuje najlepsze wrażenia audiowizualne.

ThinkSmart One może być łatwo instalowany, zarządzany i dostosowywany centralnie za pomocą oprogramowania ThinkSmart Manager oraz oferuje podwyższone poziomy bezpieczeństwa dostępne dzięki zabezpieczeniom platformy Intel vPro i systemowi operacyjnemu Windows 10 IoT Enterprise. Najnowsze rozwiązanie Lenovo wyposażone jest w 10,1-calowy ekran dotykowy ThinkSmart Controller, taki sam jak dostarczany wraz z zestawami ThinkSmart Core Full Room Kit, umożliwiający proste i łatwe zarządzanie spotkaniami.

fot. mat. prasowe

Lenovo ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

To system działający na systemie Windows 10 IoT Enterprise z wbudowanym procesorem Intel® Core™ 11. generacji z technologią vPro®.


Rozwiązanie ThinkSmart One zostało stworzone z myślą o stałym wzroście liczby hybrydowych przestrzeni konferencyjnych, powstających w wyniku przekształcania się tradycyjnych biur w bardziej dynamiczne i sprzyjające współpracy centra biznesowe. Prezentowane rozwiązanie zwiększa możliwości platform wideokonferencyjnych i platform współpracy Lenovo, które odgrywają kluczową rolę we wspieraniu produktywności i zaangażowania pracowników.

fot. mat. prasowe

Lenovo ThinkSmart One Smart Collaboration Bar - ekran

Najnowsze rozwiązanie Lenovo wyposażone jest w 10,1-calowy ekran dotykowy ThinkSmart Controller.


Podsumowanie ThinkSmart One:
  • Wyjątkowe i elastyczne doświadczenia dzięki urządzeniu typu"All in One", które zawiera wbudowane urządzenia audiowizualne i obliczeniowe, możliwość montażu na ścianie oraz łatwy w obsłudze oddzielny kontroler z ekranem dotykowym;
  • Innowacyjność i skalowalność dzięki wielu portom wejściowym i wyjściowym, w tym HDMI i USB, a także 2 x RJ45, z których jeden jest wyposażony w funkcję Power over Ethernet (PoE), co zwiększa możliwości adaptacji;
  • Imponujące efekty audio-wizualne dzięki ośmiu mikrofonom o 180-stopniowym obszarze pokrycia, kamerze FHD o 100-stopniowym poziomym polu widzenia oraz głośnikom stereo o zasięgu przekraczającym osiem metrów;
  • Łatwe zarządzanie za pomocą dołączonego kontrolera lub zdalnie dzięki oprogramowaniu ThinkSmart Manager.

Oprogramowanie i usługi o wartości dodanej


Podobnie jak we wszystkich produktach ThinkSmart do sal konferencyjnych, również w przypadku ThinkSmart One, firma Lenovo zapewnia 3 lata wsparcia Lenovo Premier Support, zapewniającego dostęp do wykwalifikowanych inżynierów przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Do zakupu dołączany jest także rok dostępu do dodatkowego oprogramowania oraz specjalnie dedykowanych usług:
  • ThinkSmart Professional Services pomoże działom IT zbudować każdy zestaw, skonfigurować i zintegrować z istniejącymi platformami; obejmuje roczną, odnawialną umowę serwisową, która zawiera również opcję przesunięcia do nowej przestrzeni konferencyjnej;
  • ThinkSmart Manager Premium to pakiet oprogramowania Lenovo do zarządzania współpracą. Utrzymanie efektywnej współpracy oznacza, że technologia musi być zawsze włączona, zawsze gotowa do pracy i łatwa w użyciu. ThinkSmart Manager Premium pomaga działom IT konfigurować, kontrolować i zarządzać całym portfolio rozwiązań ThinkSmart z poziomu jednego intuicyjnego interfejsu.

Ceny i dostępność w Stanach Zjednoczonych – ThinkSmart One będzie dostępny od października 2022 r., w cenie od 2599 USD.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: