eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor Philips 329P9H

Monitor Philips 329P9H

2019-04-09 09:07

Monitor Philips 329P9H

Monitor Philips 329P9H © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Philips zaprezentował nowy monitor z linii Brilliance - model 329P9H. Monitor ma matrycę w rozdzielczości 4K i jest dedykowany osobom poszukującym sprzętu do domowej rozrywki oraz obróbki materiałów wideo, zdjęć czy projektowania 3D. Stopka SmartErgoBase umożliwia zmianę położenia ekranu w pionie i poziomie oraz w trybie pivot.

Przeczytaj także: Monitor Philips 252B9

Philips 329P9H ma 32-calową matrycę IPS w rozdzielczości 4K, którą cechuje wysokiej jakości obraz i szerokie kąty widzenia (do 178 stopni). Maksymalna jasność podświetlenia to 350 cd/m2, a pokrycie palety Adobe RGB wynosi 87%. Monitor wyróżnia się także możliwością wyświetlania ponad miliarda kolorów.

Monitor 329P9H wyposażony jest między innymi w Power Sensor – specjalny czujnik sprawdzający, czy użytkownik znajduje się przed ekranem. W przypadku wykrycia nieobecności zmniejszana jest jasność ekranu, co pozwala na oszczędność energii.

Philips 329P9H posiada także tryb LowBlue – redukujący emisję potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego czy Flicker Free – niwelujący męczące oczy migotanie obrazu.

Dzięki stopce SmartErgoBase możliwa jest zmiana położenia ekranu w zakresie obrotu w pionie i poziomie (swivel) oraz ustawienie trybu portretowego (pivot).

Philips 329P9H może pełnić rolę stacji dokującej. Został on wyposażony w komplet złączy, w tym port RJ45 czy USB-C, który za pomocą jednego przewodu pozwala na przesyłanie dźwięku, obrazu, a także zasilanie urządzenia, np. laptopa.

fot. mat. prasowe

Philips 329P9H - tył

Dzięki stopce SmartErgoBase możliwa jest zmiana położenia ekranu w zakresie obrotu w pionie i poziomie (swivel) oraz ustawienie trybu portretowego (pivot).


Philips 329P9H posiada również zabezpieczenie biometryczne w postaci wbudowanej kamery Hello, kompatybilnej z systemem Windows 10. Dzięki tej funkcji monitor włączy się tylko w przypadku wykrycia twarzy konkretnego użytkownika.

fot. mat. prasowe

Philips 329P9H - przód

Philips 329P9H ma 32-calową matrycę IPS w rozdzielczości 4K.


Cena i dostępność


Philips 329P9H jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 3869 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: monitor Philips, Philips 329P9H, monitory, Philips

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: