eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Motorola moto e5 play w sprzedaży

Motorola moto e5 play w sprzedaży

2018-09-25 13:15

Motorola moto e5 play w sprzedaży

Motorola moto e5 play © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Smartfon Motorola moto e5 play jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Ma 5,3-calowy wyświetlacz, aparat do selfie o rozdzielczości 5 Mpx i główny 8 Mpx. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Oreo w wersji Go Edition.

Przeczytaj także: Motorola one z Android One

Motorola moto e5 play ma smukłą obudowę i wyświetlacz Max Vision o proporcjach 18:9, zapewniający lepszy widok i mniej przewijania.

W logo telefonu na tylnej obudowie został umieszczony czytnik linii papilarnych, aby natychmiast obudzić i odblokować lub zablokować telefon. Nie zabrakło też standardowego odblokowywania za pomocą kodu PIN oraz wzoru.

Smartfon Motorola moto e5 play wyposażono w aparat do selfie z matrycą o rozdzielczości 5 Mpx z lampą błyskową oraz aparat główny o rozdzielczości 8 Mpx. Dzięki funkcji automatycznego ulepszania, zarówno zdjęcia robione w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w ciemne i pochmurne dni będą zawsze znakomicie wyglądać. Wśród funkcji aplikacji aparatu nie zabrakło dobrze znanych trybów „Panorama”, „Slow Motion” i „Tryb Profesjonalny”. Aplikacja umożliwia także wykonywanie zdjęć w serii.

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Oreo w wersji Go Edition, który umożliwia urządzeniu korzystanie z popularnych aplikacji, tyle że w oszczędniejszych i mniejszych postaciach „Go”. Smartfon ma wbudowaną funkcję ograniczania transmisji danych, a o jego ochronę dba Google Play Protect.

fot. mat. prasowe

Motorola moto e5 play - przód

Motorola moto e5 play ma wyświetlacz Max Vision o proporcjach 18:9.


Dzięki aplikacji „Pomoc Moto”, m.in. przetestujesz sprzęt pod kątem Wyświetlacza, Baterii, Aparatów, Głośnika, Bluetootha czy Mikrofonu. Ponadto w aplikacji uzyskasz informacje na temat konfiguracji telefonu i korzystania z funkcji smartfona.

fot. mat. prasowe

Motorola moto e5 play - tył

W logo telefonu na tylnej obudowie został umieszczony czytnik linii papilarnych.


Dostępność


Smartfon jest dostępny w wersji 1GB + 16GB (z możliwością rozszerzenia kartą microSD do 128 GB), w kolorze złotym i czarnym, w cenie 399 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: