eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Motorola one z Android One

Motorola one z Android One

2018-09-03 12:19

Motorola one z Android One

Motorola one © fot. mat. prasowe

Motorola one to nowy smartfon z systemem operacyjnym Android One. Ma ekran HD Max Vision o przekątnej 5,9 cala, podwójny aparat o rozdzielczości 13 MP oraz 8-megapikselowy aparat do selfie, a także ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz.

Przeczytaj także: Smartfon motorola moto z³ play

Ekran o proporcjach 19:9 i rozdzielczości 720 x 1520 umieszczony został w nowoczesnej obudowie ze szkła o zaokrąglonych krawędziach. Ma 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci ROM.

Zaawansowanym, podwójnym aparatem o rozdzielczości 13 MP oraz 8-megapikselowym aparatem do selfie można spontanicznie uwieczniać ciekawe chwile.

Bateria ma pojemność 3000mAh. Kiedy zacznie się wyczerpywać, można ją szybko doładować — ładowarka TurboPower zapewnia do 6 godzin działania po 20 minutach ładowania.

Smartfon Motorola one obsługuje 4G LTE (Cat4), UMTS / HSPA+, GSM / EDGE.

Smartfon ma fabrycznie zainstalowane najnowsze oprogramowanie oraz usługi Google wykorzystujące sztuczną inteligencję. Przy użyciu zintegrowanej z aparatem wszechstronnej funkcji Obiektyw Google można rozpoznawać tekst, wyszukiwać przepisy, tłumaczyć słowa, szukać ubrań, które wpadły nam w oko i korzystać z wielu innych udogodnień. W chmurowej usłudze Zdjęcia Google można przechowywać nieograniczoną liczbę fotografii o wysokiej rozdzielczości. Asystent Google pomaga z kolei w nawiązywaniu połączeń, wyszukiwaniu odpowiedzi na pytania i odtwarzaniu filmów na YouTube — wystarczy wydać polecenie głosowe.

fot. mat. prasowe

Motorola one

Motorola one to nowy smartfon z systemem operacyjnym z Android One.


Motorola one z Android One otrzyma aktualizacje do najnowszych wersji systemu AndroidTM, a użytkownicy mogą mieć pewność bezpieczeństwa danych dzięki programowi Google Play Protect oraz comiesięcznym aktualizacjom zabezpieczeń gwarantowanym przez trzy lata.

Zamiast zbędnych, instalowanych fabrycznie aplikacji wystarczą najważniejsze aplikacje systemu Android oraz ulepszenia moto. W ten sposób zyskujesz dostęp do najnowszego oprogramowania, a telefon działa płynnie, oferując więcej miejsca w pamięci oraz więcej opcji kontroli nad jego działaniem.

Smartfon będzie też wśród pierwszych telefonów, które otrzymają aktualizację do wersji Android™ 9 Pie (Android P) wkrótce po jej udostępnieniu.

Motorola one będzie dostępna w cenie sugerowanej 299 EUR w różnych krajach Europy od września, a w kolejnych miesiącach także w Ameryce Łacińskiej oraz regionie Azji i Pacyfiku.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Motorola one, Android One, Motorola, smartfony

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: