eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › IT-System dla Kruka

IT-System dla Kruka

2003-03-26 11:11

W połowie marca wrocławska firma internetowa IT-System Sp. z o. o. podpisała umowę na wykonanie nowego serwisu internetowego z liderem na rynku firm windykacyjnych, KRUK Sp. z o.o.

Przeczytaj także: "Powinni tego zabronić"

Głównym celem nowej witryny jest stworzenie profesjonalnego wortalu windykacyjnego oraz odświeżenie wizerunku firmy. Zostanie położony nacisk na ergonomię i szybkość poruszania się po serwisie, jak również na łatwość wyszukiwania potrzebnych informacji.

Użytkownicy serwisu kruk-inkaso.com.pl będą mogli skorzystać m.in. z poradnika wierzytelności, z opublikowanych w prasie artykułów, notatek prasowych, ale również z bieżących i archiwalnych informacji. Serwis będzie wyposażony w System subskrypcji, dzięki któremu wszyscy, którzy będą zainteresowani aktualnościami o działalności Kruk Systemy Inkaso, będą mogli po uprzednim zarejestrowaniu się otrzymywać elektroniczny newsletter.

Umowa między firmami obejmuję także testowe wdrożenie autorskiego systemu firmy IT-SYSTEM do zarządzania relacjami z klientem pod nazwą iCRM. Jej głównym zadaniem będzie selekcja potencjalnych klientów firmy na podstawie odwiedzin serwisu internetowego. Ponadto system zawiera szereg funkcji znanych z tradycyjnych systemów klasy Customer Relationship Managment. "Chcemy, aby Kruk Sp. z o.o. miał dostęp do analiz online, badana aktywności użytkowników i identyfikacja ich danych teleadresowych to kluczowy cel aplikacji, który zamierzamy spełnić" – Mówi Tomasz Pająk, Konsultant i Project Manager IT-SYSTEM Sp. z o.o.

oprac. : Sylwester Kozak / e-biznes.pl e-biznes.pl

Więcej na ten temat: it-system, kruk, kruk-inkaso.com.pl, nowe serwisy

Przeczytaj także

Protest-songi w Internecie

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: