eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › PGNiG i gaz ziemny on-line

PGNiG i gaz ziemny on-line

2005-11-04 00:25

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA we współpracy z firmą WebService Grupa Solidex przygotowało nowy serwis korporacyjny oraz serwis produktowy Gazu Ziemnego.

Przeczytaj także: PGNiG: kolejna koncesja w Norwegii

Serwisy zostały zaprojektowane z myślą o szerokim gronie użytkowników. Układ funkcjonalny serwisu produktowego Gaz Ziemny jest spójny z serwisem korporacyjnym, jednak odmienny charakter i forma informacji w serwisie produktowym są odzwierciedlone w warstwie graficznej zawartości serwisu.

Na stronie znajdziemy informacje o samej firmie, jej historii, władzach, informacje dla inwestorów (relacje inwestorskie), wycinki prasowe i informacje dla dziennikarzy, a także aktualne informacje dotyczące firmy i rynku. Wdrożony formularz newslettera umożliwia subskrypcję informacji dotyczących firmy, a formularz aplikacyjny pozwala na złożenie online dokumentów przez kandydatów do pracy w PGNiG SA. Obszerne archiwum stanowi natomiast ciekawą pozycję dla osób zainteresowanych także starszymi informacjami na temat firmy.

Użytkownicy obcojęzyczni znajdą aktualne informacje w angielskiej wersji serwisu korporacyjnego.

Serwis www.gazziemny.pl jest skierowany do osób szukających informacji na temat zastosowania gazu ziemnego w różnych dziedzinach gospodarki i przemysłu. Znajdziemy w nim informacje na temat aktualnie obowiązujących taryf w spółkach gazownictwa oraz adresy Biur Obsługi Klienta na terenie całej Polski.

W serwisie produktowym są umieszczone również informacje dotyczące sprężonego gazu ziemnego do napędu pojazdów mechanicznych. Znajdziemy tam informacje nt. możliwości zastosowania tego paliwa do napędu różnego rodzaju pojazdów (autobusy, pojazdy ciężarowe, specjalistyczne, samochody osobowe), jak również adresy stacji zlokalizowanych na terenie kraju.

"Wierzymy, że nowe serwisy spotkają się z dużym zainteresowaniem przede wszystkim inwestorów giełdowych, którzy mogą przeglądać raporty bieżące spółki i notowania akcji PGNiG na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nowe wersje serwisów są bardziej ergonomiczne, a nawigacja po nich – bardziej intuicyjna. Mamy nadzieję, że korzystanie z nich będzie łatwiejsze i przyjemniejsze niż dotychczas" – mówi Małgorzata Przybylska-Bielecka, Rzecznik Prasowy PGNiG.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

E-learning dla lekarzy

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: