eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › ASUS All-in-One ET2321

ASUS All-in-One ET2321

2013-11-30 00:14

ASUS All-in-One ET2321

ASUS All-in-One ET2321 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Wyświetlacz IPS Full HD o przekątnej 23 cale i technologia dźwięku ASUS SonicMaster sprawiają, że komputer All-in-One ET2321 jest poważnym kandydatem na domowe centrum rozrywki. Elegancki i smukły wyposażony został w procesor Intel Core 4-tej generacji oraz jedną z dwóch kart graficznych: Nvidia GeForce GT z serii 700M lub Intel Iris. Jego stylowy design wpisze się w każde modne wnętrze, a wydajne komponenty przełożą się na żywy obraz, płynne odtwarzanie plików i efektywną pracę.

Przeczytaj także: ASUS ET2700 All-in-One PC

Komputer All-in-One ET2321 wyróżnia się cienką ramą z opływową, metalową podstawką. 23-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1080 zapewnia ostry obraz i szeroką powierzchnię roboczą, a technologia IPS oferuje jasne i żywe. 10-punktowy, pojemnościowy, wielodotykowy ekran zapewnia pełną kontrolę w systemie Windows 8. Może również zostać odchylony o 25 stopni, oferując wygodną obsługę.

Bezkompromisowa wydajność i elegancki styl

Procesory Intel Core 4-tej generacji zapewniają płynny multitasking i wysoką wydajność energetyczną, dzięki czemu komputer jest cichy i dobrze chłodzony, nawet podczas korzystania z najbardziej wymagających aplikacji. Co więcej, użytkownicy mogą wybrać konfigurację z jedną z dwóch mocnych kart graficznych. ASUS ET2321 jako pierwszy wśród komputerów AiO dostępny jest z kartą Intel Iris. Cechy dla niej charakterystyczne to żywy obraz, płynne odtwarzanie filmów Full HD i wydajność w grach 3D. Druga opcjonalna karta to Nvidia GeForce GT 740M. Dostarcza o 40% większą wydajność, niż karty poprzedniej generacji. Umożliwia szybszy podgląd i tworzenie filmu HD, pozwala oszczędzić czas przy udostępnianiu zdjęć znajomym oraz oferuje płynne odtwarzanie i lepszą responsywność w najnowszych grach komputerowych.

fot. mat. prasowe

All-in-One ET2321

Komputer All-in-One ET2321 wyróżnia się cienką ramą z opływową, metalową podstawką.


Nowa propozycja od firmy ASUS jest dobrym przykładem na to, że wysoka wydajność nie musi iść w parze z dużymi wymiarami i niezgrabnym wyglądem. Jego obudowa jest płaska i stylowa. Pozwala zaoszczędzić miejsce i doskonale wkomponuje się w każde pomieszczenie domu czy biura. Odpowiednio ukształtowany, zaokrąglony zawias, który wychodzi z podstawki, łączy się z tyłem komputera ET2321 nadając mu bardziej elegancki wygląd.

Doskonała grafika i bogaty, realistyczny dźwięk

Ekran Full HD IPS o rozdzielczości 1920x1080 dostarcza obraz w bardzo wysokiej jakości z naciskiem na szczegóły, dając dużo więcej przyjemności podczas gry i oglądania filmów. Jego panel IPS o szerokim kącie widzenia 178˚ sprawia, że użytkownik zawsze widzi te same kolory niezależnie od tego, w jakiej jest pozycji.

Technologia ASUS SonicMaster Premium z wbudowanymi głośnikami i zewnętrznym subwooferem dostarcza wysokiej jakości dźwięk. Dodatkowo jest on ulepszany narzędziem MaxxAudio® Master firmy Waves, które otrzymało nagrodę Technical GRAMMY® 2011.

fot. mat. prasowe

Komputer ASUS All-in-One ET2321

10-punktowy, pojemnościowy, wielodotykowy ekran zapewnia pełną kontrolę w systemie Windows 8. Może również zostać odchylony o 25 stopni, oferując wygodną obsługę.


Wydajna hybrydowa pamięć masowa i łączność nowej generacji

ET2321 wykorzystuje technologię ASUS Hyper Storage, która łączy w sobie dysk twardy 1TB oraz szybki dysk 128GB SSD, który przyspiesza transfer plików i uruchamianie aplikacji. Łączność bezprzewodowa jest niezwykle szybka dzięki standardowi 802.11ac Wi-Fi, który oferuje transfer rzędu 867Mbit/s przy kompatybilnych routerach.

fot. mat. prasowe

Nowy ASUS All-in-One ET2321

ET2321 wykorzystuje technologię ASUS Hyper Storage, która łączy w sobie dysk twardy 1TB oraz szybki dysk 128GB SSD, który przyspiesza transfer plików i uruchamianie aplikacji.


Dzięki portom USB 3.0, ET2321 może korzystać z zewnętrznych dysków SuperSpeed zapewniających transfer danych rzędu 5Gbit/s - 10 razy większy, niż w przypadku standardu USB 2.01. Ekskluzywna technologia Ai Charger II umożliwia ładowanie smartfonów i tabletów dwukrotnie szybciej, niż przez porty USB 2.0, nawet kiedy komputer ET2321 jest wyłączony.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: