eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Brother DCP-7055W

Brother DCP-7055W

2012-09-27 12:45

Brother DCP-7055W

Brother DCP-7055W © fot. mat. prasowe

Firma Brother, wprowadza na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7055W to monochromatyczna drukarka, skaner oraz kopiarka w kompaktowej obudowie. Niskie koszty użytkowania, wysokiej jakości wydruki oraz możliwość podłączenia przez Wi-Fi czynią z DCP-7055W idealne rozwiązanie dla małych firm.
Drukarka

DCP-7055W drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwsza strona gotowa jest w mniej niż 10 sekund. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2 400 x 600 dpi, a standardowy toner pozwoli na wydruk do 1000 stron. Urządzenie posiada podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik ręczny, który umożliwia dokładny druk na arkuszach różnej wielkości. Urządzenie może być podłączone do firmowej sieci za pośrednictwem Wi-Fi.

Kopiarka i skaner

Urządzenie pozwala na wykonanie 99 kopii jednego dokumentu, a jego prędkością to 20 stron na minutę. Pierwsza strona jest gotowa w mniej niż 12 sekund, a maksymalna rozdzielczość kopii wynosi 600 x 600 dpi. Maksymalna rozdzielczość skanera to 600 x 2400 dpi. Dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio do poczty email, obrazu lub pliku OCR. Dodatkowo DCP-7055W jest wyposażone w 2-linijkowy wyświetlacz LCD, który ułatwia pracę z urządzeniem.

fot. mat. prasowe

Brother DCP-7055W

Program BRAdmin Proffessional pozwala na zdalne monitorowanie urządzenia


Oszczędności w zgodzie ze środowiskiem

Brother DCP-7055W posiada oddzielny bęben oraz toner, przez co koszty wydruku są mniejsze, a urządzenie wytwarza mniej odpadów. Kolejne oszczędności, zarówno dla firmy, jak i dla środowiska przynosi funkcja oszczędzania tonera. Funkcja druku oraz kopiowania N na 1 stronie pozwala na umieszczenie od 2 do 4 stron na jednej kartce formatu A4 w przypadku kopiowania i do 25 stron w przypadku drukowania, dzięki czemu zmniejsza się zużycie papieru. Dodatkowo oszczędności przynosi tryb głębokiego uśpienia, w trakcie którego zużycie energii wynosi zaledwie 1W. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdza certyfikat ekologiczny „Energy Star”.

Zdalne centrum zarządzania

Dołączony do DCP-7055W program BRAdmin Proffessional pozwala na zdalne monitorowanie urządzenia oraz na modyfikacje ustawień drukarki z poziomu przeglądarki internetowej. Zdalna funkcja diagnostyczna automatycznie wykrywa i ostrzega mailowo administratora o każdej sytuacji, która może zakłócić pracę drukarki, np. o kończącym się tonerze.

Funkcje dodatkowe

Dołączone do urządzenia oprogramowanie pozwala na wcześniejsze zdefiniowanie i dodawanie do każdego wydruku znaków wodnych, gotowych wzorów wydruków np. z logiem firmy lub krótkich informacji, takich jak godzina i data wydrukowania materiałów albo dane kontaktowe do osoby drukującej.

Gwarancja

Wszystkie urządzenia drukujące Brother posiadają trzyletnią gwarancję.

Zobacz także

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Płyta główna ASUS F2A85

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.