eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laptopy Acer ConceptD Pro

Laptopy Acer ConceptD Pro

2019-09-05 00:13

Laptopy Acer ConceptD Pro

Laptop ConceptD 5 Pro © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Na IFA w Berlinie Acer zapowiada gamę laptopów ConceptD Pro z procesorami graficznymi NVIDIA Quadro. Laptopy wyposażono w klawiatury z pomarańczowym podświetleniem i zostały zaprojektowane z myślą o twórcach.

ConceptD 9 Pro


Laptop ConceptD 9 Pro ma 17,3-calowy ekran o rozdzielczości 4K (3840 × 2160), który można obracać, rozkładać i wysuwać. Wyświetlacz ma certyfikat PANTONE-Validated i obsługuje 100% gamy kolorów Adobe RGB z wysoką dokładnością odwzorowania kolorów. Laptop został wyposażony w system obrabianych cyfrowo zawiasów Acer Ezel Aero Hinge.

ConceptD 9 Pro może być wyposażony w procesor Intel Core i9 (do 9. generacji włącznie) i procesor graficzny NVIDIA Quadro RTX 5000.

fot. mat. prasowe

ConceptD 9 Pro

ConceptD 9 Pro ma 17,3-calowy ekran o rozdzielczości 4K.


Do laptopa ConceptD 9 Pro dołączony jest też rysik Wacom EMR z magnetycznym uchwytem. Cechuje go przede wszystkim szybkość i precyzja (4096 poziomów czułości na nacisk). Oprócz szkicowania i rysowania użytkownicy mogą wykorzystać go do sporządzania notatek czy podkreślania kluczowych kwestii, podczas wspólnej pracy koncepcyjnej.

fot. mat. prasowe

Laptop ConceptD 9 Pro

Laptop ConceptD 9 Pro ma zawiasy Acer Ezel Aero Hinge.


ConceptD 7 Pro


Laptop ConceptD 7 Pro ma 15,6-calowy wyświetlacz 4K, ma zaledwie 17,9 mm grubości i waży tylko 2,1 kg.

Został wyposażony w procesor Intel Core i7 (do 9. generacji włącznie) i procesor graficzny NVIDIA Quadro RTX 5000.

fot. mat. prasowe

ConceptD 7 Pro

ConceptD 7 Pro ma 15,6-calowy wyświetlacz 4K.


ConceptD 5 Pro


Laptop ConceptD 5 Pro jest dostępny w wersji z ekranem 15,6-calowym i 17,3-calowym, z matrycą IPS z rozdzielczością 4K UHD. Można w nich zainstalować procesory Intel Core i7 (do 9. Generacji) i karty graficzne NVIDIA Quadro RTX 3000.

Wysokiej jakości metalowa obudowa zapewnia trwałość, a wyświetlacz z certyfikatem PANTONE-Validated został stworzony specjalnie z myślą twórcach: obsługuje szeroką gamę kolorów, która w 100% odpowiada przestrzeni kolorów Adobe RGB, pozwala więc na precyzyjne odtwarzanie barw.

fot. mat. prasowe

ConceptD 5 Pro

ConceptD 5 Pro nadają się do wykonywania złożonych zadań związanych z projektowaniem CAD czy przygotowywaniem animacji i symulacji.


ConceptD 3 Pro


Najtańszy notebook z serii ConceptD Pro - model ConceptD 3 Pro, jest przeznaczony dla „cyfrowych nomadów”, takich jak fotografowie, studenci wzornictwa, projektanci wnętrz, graficy, a także aktywni użytkownicy mediów społecznościowych, np. youtuberzy. Wyposażony w procesor Intel Core i7 (do 9. generacji) i kartę graficzną NVIDIA Quadro T1000 laptop ConceptD 3 Pro pozwala użytkownikom obrabiać wszystkie materiały multimedialne z rzeczywistym odwzorowaniem kolorów, a przy tym pracuje bardzo cicho: poniżej 40 dB.

fot. mat. prasowe

ConceptD 3 Pro

Jest przeznaczony dla „cyfrowych nomadów”, takich jak fotografowie, studenci wzornictwa, projektanci wnętrz, graficy, a także aktywni użytkownicy mediów społecznościowych, np. youtuberzy.


ConceptD 5 i ConceptD 3


Firma Acer wprowadziła na rynek nowe wersje notebooków ConceptD 5 i ConceptD 3. W obu można zastosować procesory Intel Core i7 do 9. generacji włącznie. Nowy model ConceptD 5 dostępny jest w wersjach z ekranem 15- i 17-calowym. Zainstalowano w nim procesor graficzny GPU NVIDIA GeForce RTX 2060, idealnie odpowiadający potrzebom użytkowników, którym zależy jednocześnie na mocy i na mobilności.

Model ConceptD 3 ma atrakcyjny, minimalistyczny design (opcjonalnie dostępny jest w wersji z białym wykończeniem) i pracuje bardzo cicho, nie przeszkadza więc w skupieniu się na pracy. Procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 1650 zapewnia dużą moc, pozwalając na szybkie i precyzyjne tworzenie profesjonalnych kreacji w dowolnym miejscu i czasie.

Ceny i dostępność w Polsce


ConceptD 9 Pro będzie dostępny w Polsce od czwartego kwartału 2019 roku w cenie od 24 999 zł.

ConceptD 7 Pro będzie dostępny w Polsce od czwartego kwartału 2019 roku w cenie od 12 999 zł.

ConceptD 5 Pro będzie dostępny w Polsce od czwartego kwartału 2019 roku w cenie od 12 999 zł.

ConceptD 3 Pro będzie dostępny w Polsce od czwartego kwartału 2019 roku w cenie od 7 999 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: laptopy, laptopy Acer, Acer, Acer ConceptD Pro

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: