eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › ASUS ZenBook UX305

ASUS ZenBook UX305

2015-02-26 12:37

ASUS ZenBook UX305

ZenBook UX305 - obudowa © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

ZenBooka UX305 to nowa propozycja firmy ASUS. Ultrabook wyposażono w procesor Intel Core M, 8 GB pamięci operacyjnej oraz dysk SSD o pojemności 256 GB. Bateria pozwala nawet na 10 godzin pracy bez konieczności ładowania, z kolei zaawansowana technologia chłodzenia zapewni ciche działanie urządzenia.
ASUS ZenBook UX305 wykonany jest w całości z wysokiej jakości aluminium. Prezentowany model został wyposażony w pełnowymiarową, ergonomiczną klawiaturę z komfortowym układem przycisków. Oprócz tego laptop posiada zaawansowany touchpad z obsługą gestów oferowanych przez Windows 8.1.

fot. mat. prasowe

ZenBook UX305

Ultrabook wyposażono w procesor Intel Core M-5Y10


ASUS Zenbook UX305 jest napędzany przez energooszczędny procesor Intel Core M-5Y10 i 8 GB pamięci RAM. Laptop posiada również wydajny dysk SSD 256 GB, który ofertuje szybkość do sześciu razy większą niż tradycyjny dysk twardy. System uruchamia się już po kilku sekundach. Użytkownik ma do dyspozycji pięć predefiniowanych trybów pracy, pomiędzy którymi może przełączać się praktycznie jednym kliknięciem.

fot. mat. prasowe

ZenBook UX305 - obudowa

Obudowa urządzenia wykonana jest z aluminium


Wysokiej jakości dźwięk


Technologia SonicMaster Premium wraz z rozwiązaniem ICEpower dbają o odpowiednią jakość dźwięku, nawet przy wysokim poziomie głośności. Ryzyko wystąpienia zakłóceń eliminuje również wewnętrzny zasilacz. Producent dołączył do modelu UX305 oprogramowanie AudioWizard, które umożliwia łatwą optymalizację ustawień audio.

Cicha praca nawet przez 10 godzin


Zaawansowana technologia chłodzenia pozwoliła producentowi na pozbawienie urządzenia głośnych wentylatorów.

Litowo-polimerowy akumulator w połączeniu z energooszczędnym procesorem czyni z modelu UX305 ultramobilne urządzenie, które na jednym ładowaniu baterii może pracować do 10 godzin. Technologia Super Hybrid Engine II umożliwia z kolei utrzymanie laptopa w trybie czuwania nawet przez dwa tygodnie. Oprócz tego automatycznie zapisuje wszystkie otwarte aplikacje i dane na dysku SSD, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 5%. Trzy porty USB 3.0 są w stanie obsłużyć najszybsze urządzenia magazynujące, zapewniając także dwa razy szybsze ładowanie telefonów czy tabletów, również wtedy, gdy ASUS UX305 jest wyłączony. Co ważne, oprogramowanie USB Charger+ stale monitoruje poziom baterii notebooka, dzięki czemu nie będzie miało miejsca przypadkowe rozładowanie akumulatora podczas zasilania innego gadżetu.

fot. mat. prasowe

ASUS ZenBook UX305

Urządzenie pozbawione jest wentylatorów, dlatego charakteryzuje się cichą pracą


Cena i dostępność


ZenBook UX305LA jest dostępny na polskim rynku w cenie od 2999 zł. Zaprezentowany model (UX305FA-FC013H) to wydatek rzędu 3899 zł.

Przykładowa specyfikacja techniczna:


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Model posiada wydajny dysk SSD o pojemności 256 GB


Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skaner Fujitsu fi-6400

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: