eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Acer Aspire Switch 12 z pięcioma trybami pracy

Acer Aspire Switch 12 z pięcioma trybami pracy

2014-11-05 12:58

Acer Aspire Switch 12 z pięcioma trybami pracy

Aspire Switch 12 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Acer Aspire Switch 12 to nowy model z serii urządzeń 2 w 1, które charakteryzują się możliwością pracy w kilku trybach – Aspire Switch 12 oferuje ich aż pięć. Notebook bez problemu zamieni się w tablet czy komputer stacjonarny, a 12,5-calowa matryca Full HD z technologią IPS zadba o jakość obrazu i szerokie kąty widzenia. Brak wentylatora przełoży się na cichą pracę, z kolei procesor Intel Core M zredukuje zużycie energii.

Pięć trybów pracy


Aspire Switch 12 oferuje pięć trybów, dzięki którym użytkownicy mogą korzystać z urządzenia jak z laptopa, tabletu – z klawiaturą lub bez niej oraz komputera stacjonarnego. Dostępne są także konfiguracje optymalne do udostępniania informacji czy wyświetlania plików multimedialnych (tryby prezentacja i multimedia). Dwa przednie głośniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Odpinana klawiatura Aspire Switch 12 działa również bezprzewodowo i posiada trackpoint, pełniący funkcję myszki. Opcjonalny długopis Acer Active Pen zwiększa intuicyjność pisania i rysowania.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire Switch 12

Model posiada 12,5-calową matrycę Full HD z technologią IPS


fot. mat. prasowe

Aspire Switch 12

Nowy model oferuje aż pięć trybów pracy


Matryca Full HD z technologią IPS


Dzięki 12,5-calowej matrycy Full HD (1920x1080) wyposażonej w technologie IPS oraz Zero Air Gap, obraz jest wyraźny, a kolory żywe niezależnie od kąta patrzenia, nawet w pełnym słońcu. Trwałość matrycy Aspire Switch 12 zwiększa szkło Corning GorillaGlass nowej generacji oraz powłoka zapobiegająca pozostawaniu odcisków palców i smug.

Dwie anteny i energooszczędność


Acer Aspire Switch 12 jest wyposażony w nowy procesor Intel Core M, który redukuje zużycie energii, dzięki czemu można się cieszyć oglądaniem filmów nawet przez 8 godzin. Dodatkowo konstrukcja pozbawiona wentylatora zapewnia cichą pracę urządzenia i zwiększa jego energooszczędność.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire Switch 12 - tablet

Urządzenie wyposażone jest w procesor Intel Core M, redukujący zużycie energii


Aspire Switch 12 posiada też dwie anteny – technologia anten bezprzewodowych 2x2 przetwarza dane nawet dwukrotnie szybciej w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dzięki modułowi multi-input/multi-output (MIMO). Urządzenie jest wyposażone w złącza USB 3.0, USB 2.0 oraz micro HDMI.

fot. mat. prasowe

Aspire Switch 12 - laptop

Najnowszy model z serii Switch posiada dwie anteny


Dostępność i cena


Acer Aspire Switch 12 będzie dostępny od połowy listopada 2014 w cenie 2699 PLN za wersję z 60GB dyskiem SSD oraz 2999 PLN za wersję z 128GB dyskiem SSD, rysikiem Acer Active Pen oraz etui.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: