eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Acer Aspire Switch 11 i Switch 10 – tablet i notebook w jednym

Acer Aspire Switch 11 i Switch 10 – tablet i notebook w jednym

2014-09-08 00:49

Acer Aspire Switch 11 i Switch 10 – tablet i notebook w jednym

Acer Aspire Switch 10 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Acer wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników ceniących mobilność i wygodę – zaprezentował właśnie nowe modele notebooków 2 w 1: Aspire Switch 11 i Switch 10. Tablet i notebook w jednym urządzeniu to coraz popularniejsze rozwiązanie, a dodając do tego cztery możliwe do wyboru tryby pracy, niewielkie rozmiary i wagę otrzymujemy sprzęt, który stanie się sprawdzonym towarzyszem w wielu sytuacjach.
Notebooki serii Acer Aspire Switch oferują cztery elastyczne tryby pracy: tablet, laptop, multimedialny i prezentacji. Dzięki magnetycznym zawiasom Acer Snap Hinge™, wyposażonym w dwa zaczepy, można bezpiecznie podłączyć do tabletu klawiaturę, a dwustronny łącznik umożliwia ustawienie ekranu w dwóch wygodnych pozycjach. Ta innowacyjna konstrukcja pozwala na łatwą zmianę trybów, a także bezzatrzaskowe podłączenie klawiatury i dodatkowej pamięci.

Seria Aspire Switch 11


Nowe notebooki Aspire Switch 11 posiadają 11,6-calowe matryce chronione przed uszkodzeniami i zarysowaniami przez trwałe szkło Corning Gorilla Glass 3. Są również zabezpieczone specjalną powłoką zapobiegającą pozostawaniu odcisków palców i smug oraz ułatwiającą czyszczenie. Dwa przednie głośniki stereo zapewniają czysty dźwięk podczas odtwarzania filmów i muzyki.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire Switch 11

Nowa seria Aspire Switch 11 posiada 11,6-calowe matryce IPS i trwałe szkło Corning Gorilla Glass 3


W tej serii dostępne są dwa modele. Aspire Switch SW5-171 przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników jest wyposażony w matrycę Full HD 1080p i kamerę internetową HD. Procesory Intel® Core™ i5 4-tej generacji zapewniają moc obliczeniową umożliwiającą wykonywanie wielu zadań równocześnie. Switch jest wyposażony w pamięć 4GB i dysk SSD SATA o pojemności do 128GB. Łączność z zewnętrznymi nośnikami danych, urządzeniami peryferyjnymi i innymi urządzeniami cyfrowymi zapewniają pełnowymiarowe złącza USB 3.0 i USB 2.0.

Aspire Switch SW5-111 jest wyposażony w matrycę o rozdzielczości 1366 x 768, czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ Z3745, pamięć 2GB i dysk twardy eMMC do 64GB. Dwa złącza USB 2.0 – jedno pełnowymiarowe i jedno w formacie micro – umożliwiają podłączanie urządzeń peryferyjnych i innych urządzeń cyfrowych. Przedni aparat 2.0MP z funkcją nagrywania audio/wideo w rozdzielczości Full HD 1080p pozwala na prowadzenie wideokonferencji i fotografowanie.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire Switch 11 - tył

Linie produktów Switch posiadają magnetyczne zawiasy, które umożliwia szybką zmianę trybu pracy i bezzatrzaskowe podłączanie klawiatury


Oba modele pracują w oparciu o system Microsoft Windows® 8.1 z wydajnością porównywalną do komputerów stacjonarnych. Złącze micro HDMI® umożliwia podłączenie do pełnowymiarowego ekranu za pomocą jednego kabla, a złącze MicroSD odczytywanie różnych typów kart SD. Doskonała łączność bezprzewodowa obsługiwana jest przez Bluetooth 4.0 oraz 802.11 a/b/g/n.

Seria Aspire Switch 10


Aspire Switch 10 oferuje nowy model, the SW5-012 wyposażony w 10,1-calową matrycę w rozdzielczości Full HD 1920 x 1200 lub HD 1280 x 800 zabezpieczony przed zarysowaniami za pomocą szkła Corning Gorilla Glass 3. Jest to jedno z najcieńszych urządzeń 2 w 1 dostępnych na rynku: ma zaledwie 8,9 mm grubości w trybie tabletu i 20,2 mm w trybie klawiaturowym.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire Switch 10

notebooki Aspire Switch 2 w 1 z łatwością zmieniają tryb pracy między tabletem, laptopem, multimediami i prezentacją


Waga samego tabletu wynosi 0,58 kg, a tabletu wraz z klawiaturą – 1,17 kg. Czas pracy na zasilaniu z baterii wynosi do 8 godzin (HD) lub 7 godzin (Full HD). Switch 10 posiada dysk o pojemności 32/64GB, 2GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor Intel® Atom™. Tablet jest wyposażony w kamerę internetową 2.0MP HD umożliwiającą nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080p Full HD. Switch 10 SW5-012 posiada fabrycznie zainstalowany system Microsoft Windows® 8.1 oraz bezpłatny Microsoft Office 365 Personal, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć i edytować dokumenty Microsoft Word, Excel i PowerPoint.

Switch 10 i Switch 11: Cztery tryby pracy


Magnetyczne zawiasy Acer Snap Hinge pozwalają na dokowanie klawiatury bezzatrzaskowo i łatwą zmianę na jeden z czterech trybów użytkowania.
  • Tryb laptopa – w pełni funkcjonalny z przestronna klawiaturą i nawigacją Precision Touchpad, umożliwiającym wydajne tworzenie treści i korzystanie z aplikacji,
  • tryb tabletu – smukły i lekki, idealny w podróży; do przeglądania stron Internetowych, oglądania filmów, gier i sporządzania notatek za pomocą Acer Active Pen,
  • tryb prezentacji – stabilny tryb pozwala na prowadzenie prezentacji dla niewielkich grup, udostępnianie zdjęć i filmów, prowadzenie wideokonferencji,
  • tryb multimedialny – nie wymaga podtrzymywania w rękach, do oglądania filmów i/lub stosowania w ograniczonej przestrzeni, na przykład podczas podróży samolotem lub pociągiem.


Seria Aspire Switch została opracowana do użytku w szkole, pracy i podczas podróży. Tylna obudowa wykonana jest ze szczotkowanego aluminium przy zastosowaniu nanotechnologii NIL.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire Switch - obudowa

Tylna obudowa nowych modeli wykonana jest ze szczotkowanego aluminium przy zastosowaniu nanotechnologii NIL.


Technologia Zero Air Gap zapewnia ostrość obrazu, a Acer LumiFlex™ widoczność nawet w pełnym słońcu. Technologia IPS gwarantuje szeroki kąt widzenia i dokładne odwzorowanie kolorów.

Precision Touchpad obsługuje sześć gestów i rozróżnia celowe gesty palców od przypadkowego dotknięcia dłonią.

Wbudowany Acer BYOC™ umożliwia zdalny dostęp i zarządzanie danymi użytkownika. Aplikacje Acer BYOC oferują informacje w czasie rzeczywistym, zarządzanie danymi i bezpieczeństwo wielu zsynchronizowanych urządzeń.

Opcjonalne akcesoria obejmują Acer Active Pen, ułatwiający szybkie wykonywanie odręcznych notatek, etui Acer Snap Case chroni tablet i klawiaturę oraz ułatwia przenoszenie, a kabel micro USB umożliwia podłączanie i ładowanie innych urządzeń.

Ceny i dostępność


Seria Acer Aspire Switch 11 będzie dostępna w Polsce od października 2014 w cenach od 1800 PLN za model SW5-111 oraz do 2500 PLN za model SW5-171. Switch 10 będzie dostępny od października 2014 w cenie od 1400 PLN.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: