eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Obrotowe notebooki Acer Aspire R 13 i Aspire R 14

Obrotowe notebooki Acer Aspire R 13 i Aspire R 14

2014-09-05 12:30

Obrotowe notebooki Acer Aspire R 13 i Aspire R 14

Acer Aspire R 13 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Acer zapowiedział wprowadzenie na rynek dwóch nowych linii obrotowych notebooków: Aspire R 13 i Aspire R 14. Urządzeń tych – w zależności od potrzeb – używać można w kilku różnych trybach. Aspire R 13 wyposażony jest w szkło Gorilla Glass 3 i współpracuje z długopisem Acer Active Pen, natomiast zawias Acer Ezel Aero HingeTM umożliwia obrót ekranu o 180 stopni. Z kolei Aspire R 14 posiada podwójny obrotowy zawias 360 stopni.
Seria R 13 posiada zawias Acer Ezel Aero HingeTM, który umożliwia obrót ekranu o 180 stopni i korzystanie z urządzenia w sześciu różnych trybach. Opcjonalny Acer Active Pen współpracuje ze wszystkimi modelami serii.

Seria R 14 to cienkie i lekkie obrotowe notebooki z podwójnymi zawiasami umożliwiającymi obrót ekranu o 360 stopni i korzystanie z urządzenia w czterech trybach. Oba notebooki zaprojektowano z myślą o użytkownikach przywiązanych do tradycyjnej konstrukcji notebooka, ale wymagających nowych opcji i elastyczności.

Seria Aspire R 13


Mniej niż 1 cal grubości i zaledwie 1,5 kg wagi. 13,3-calowa matryca połączona jest na bokach za pomocą zawiasów Acer Ezel Aero HingeTM, dzięki czemu ekran obraca się o 180 stopni i można go używać na sześć różnych sposobów. Ten szybki i prosty sposób na zmianę trybu pracy umożliwia korzystanie z funkcji wydajnego tradycyjnego notebooka i wygody tabletu. Opatentowany przez Acer system podwójnych zawiasów obrotowych zapewnia stabilne podparcie ekranu w trybie dotykowym. Ramka w kształcie litery U poprawia sztywność nie wpływając na grubość obudowy.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire R 13

13,3-calowa matryca połączona jest za pomocą zawiasów Acer Ezel Aero HingeTM, dzięki czemu ekran obraca się o 180 stopni


  • tryb laptopa – precyzyjna i przestronna klawiatura zwiększa wydajność pracy,
  • tryb Ezel - przybliża ekran, aby zwiększyć wygodę czytania i przeglądania stron internetowych,
  • tryb stojący – ułatwia rysowanie wykresów, wykonywanie notatek, czy edycję grafiki. Podstawa jest wystarczająco solidna by umożliwić rysowanie i inne operacje dotykowe,
  • tryb tabletu - z R 13 można korzystać jak z tabletu do przeglądania stron internetowych, gier, oglądania filmów. Ekran doskonale mieści się w obudowie, a urządzenie dobrze leży w dłoni,
  • tryb multimedialny – idealne ustawienie do ciasnych przestrzeni, np. podczas podróży samolotem,
  • tryb prezentacji – doskonały tryb do wyświetlania zdjęć i filmów lub wspólnej gry.

Wszystkie modele serii R 13 posiadają matryce w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080px) lub w super wysokiej rozdzielczości (WQHD - 2560 x 1440px) dla doskonałego odwzorowania szczegółów zdjęć, filmów, gier i prezentacji oraz czytelniejszego tekstu. Modele z matrycą Full HD są wyposażone również w technologię IPS, która zapewnia szeroki kąt patrzenia, natomiast modele WQHD posiadają technologię IGZO, która umożliwia większa emisję światła przy niższym zużyciu energii.

 

1 2

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: