eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon HTC ONE

Smartfon HTC ONE

2013-02-20 13:17

Smartfon HTC ONE

Nowy model HTC One © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

HTC zapowiedział wprowadzenie nowego modelu smartfona HTC One. Jednolita aluminiowa obudowa kryje w sobie innowacje interfejsu HTC Sense®. Rozwiązania HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ i HTC BoomSound™ wyznaczają zupełnie nowe standardy w świecie smartfonów.

Przeczytaj także: Smartfon HTC One SV

Spersonalizowane informacje w mgnieniu oka

Sercem nowego HTC One jest HTC BlinkFeed. To innowacyjne rozwiązanie, które zbiera w jednym miejscu najistotniejsze dla użytkownika informacje bez potrzeby używania wielu aplikacji i przeglądania stron internetowych. Wystarczy rzut oka na ekran telefonu, aby dowiedzieć się, co nowego dzieje się w ulubionych serwisach społecznościowych, poczytać o najświeższych doniesieniach ze świata rozrywki
i przejrzeć interesujące zdjęcia.

Dla potrzeb swoich użytkowników HTC będzie dostarczać najświeższe treści globalne i lokalne z ponad 1400 źródeł medialnych, co zaowocuje liczbą ponad 10 000 artykułów dziennie. Będą one dostarczane przez jedne z najbardziej znanych koncernów medialnych na świecie: AOL, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting, Reuters i wiele innych. Więcej informacji o partnerach HTC BlinkFeed można znaleźć na Blogu HTC.

fot. mat. prasowe

HTC One

HTC One z czujnikiem BSI, rozmiar piksela 2,0 µm, matryca 1/3


Aparat

Przełomowy aparat HTC UltraPixel sprawia, że robienie zdjęć i nagrywanie filmów za pomocą smartfona HTC One nabiera zupełnie nowej jakości. Model wyposażony jest w technologię HTC Zoe, pozwalającą wykonywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które ożywają w trzysekundowych fragmentach. Zdjęcia i filmy Zoe są następnie prezentowane w szczególny sposób, który ożywia galerię i przekształca tradycyjny album zdjęć w ruchomą galerię wspomnień. System ponadto automatycznie tworzy prezentacje poszczególnych zdarzeń, na które składają się Zoe, zdjęcia i wideo, zmontowane z muzyką i profesjonalnie zaprojektowanymi cięciami, przejściami i efektami. Filmy te można remiksować i podkładać pod nie różne motywy, a potem łatwo dzielić się nimi w sieciach społecznościowych czy wysyłać mailem.

fot. mat. prasowe

Nowy HTC One

Nowy HTC One z pamięcią RAM: 2GB DDR2


 

1 2 3

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: