eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Samsung Galaxy Tab 2 w wersji 7.0'' i 10.1''

Samsung Galaxy Tab 2 w wersji 7.0'' i 10.1''

2012-06-13 09:04

Samsung Galaxy Tab 2 w wersji 7.0'' i 10.1''

Samsung Galaxy Tab 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Po debiucie nowego Samsunga Galaxy S III na rynek wchodzą kolejne edycje tabletów z serii Galaxy TAB 2 są to dwa produkty o przekątnej ekranu 7.0" i 10.1". Nowe urządzenia są wyposażone w dwurdzeniowe procesory o szybkości pracy 1 GHz i system operacyjny Google Andorid 4.0 (Ice Cream Sandwich). Sugerowana cena detaliczna mniejszego modelu to 1399 zł, a wersji 10,1 - to 1899 zł.

Przeczytaj także: Nowy Samsung Galaxy Tab A8

Nowe tablety z system Google Android 4.0

Nowa seria tabletów – Galaxy Tab 2 jako została wyposażona w najnowszą wersję systemu operacyjnego Google Andorid 4.0. Zmodernizowany system umożliwia jeszcze łatwiejszą obsługę i dostęp do szeregu nowych funkcji – tj. całkowicie przeprojektowanej galerii aplikacji, która ułatwia udostępnianie treści. Oprócz znacznie wyższej wydajności i krótszego czasu reakcji nowy system zapewnia obsługę łączności HSPA+ (odbieranie do 21 Mb/s, wysyłanie do 5.76 Mb/s) lub WiFi.

System Android 4.0 zawiera wybór wbudowanych aplikacji Google, które umożliwiają użytkownikom szybkie uruchamianie często używanych witryn i aplikacji. Jednocześnie innowacyjna funkcja Face Unlock odblokowuje tablet z wykorzystaniem oprogramowania do rozpoznawania twarzy.

Mniejszy brat – 7”

fot. mat. prasowe

Nowy Samsung Galaxy Tab 2

7-calowy Samsung Galaxy Tab 2


Galaxy Tab 2 7.0 został wyposażony w wyświetlacz WSVGA o rozdzielczości 600x1024 pikseli. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM i do 8 GB pamięci użytkownika z możliwością powiększenia kartami pamięci microSD. Kompaktowe rozmiary urządzenia pozwalają na wykonywanie połączeń głosowych. Tablet został również wyposażony w dwie kamery – główną o rozdzielczości 3 MPIx z nagrywanie HD i drugą przednią do wideorozmów. O długi czas pracy urządzenia dba bateria Li-on o pojemności 4000mAh.

fot. mat. prasowe

Najnowszy Samsung Galaxy Tab 2

7-calowy Samsung Galaxy Tab 2 - specyfikacja


Przeczytaj także: Samsung Galaxy Tab S6 Samsung Galaxy Tab S6

 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: