eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Motorola ATRIX

Smartfon Motorola ATRIX

2011-10-06 13:00

Smartfon Motorola ATRIX

Motorola ATRIX © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Jeszcze więcej mocy i możliwości zarezerwowanych dotąd tylko dla komputera PC zamknięte w kompaktowej obudowie, która idealnie zmieści się w Twojej kieszeni - a wszystko za sprawą nowoczesnego smartfona z systemem Android - Motorola ATRIX.

Przeczytaj także: Telefon dotykowy Motorola WILDER

fot. mat. prasowe

Motorola ATRIX

Motorola ATRIX


Motorola Mobility Polska ogłasza polską premierę najnowszego smartfona Motorola ATRIX™, telefonu wyposażonego w 2-rdzeniowy procesor i dysponującego mocą przenośnego komputera. Dzięki aplikacji Motorola Webtop, po umieszczeniu telefonu w stacji dokującej Lapdock, bądź HD Multimedia Dock, można korzystać w pełni z możliwości przeglądarki Mozilla Firefox 4.0 oraz Adobe Flash.

Użyj stacji dokujących i uwolnij moc Webtopa

Motorola Atrix został zaprojektowany w taki sposób by stał się pierwszym i najważniejszym źródłem oraz narzędziem do tworzenia, edytowania i przeglądania dokumentów i multimediów. Dzięki aplikacji Motorola Webtop oraz akcesoriom dokującym, umożliwiającym szybkie podłączenie smartfona do większego ekranu i pracy na tradycyjnej klawiaturze, użytkownik ma wrażenie, że korzysta z tradycyjnego komputera.

fot. mat. prasowe

Motorola Lapdock

Motorola Lapdock


Korzystanie z aplikacji Webtop w pełni uwalnia multifunkcjonalność telefonu. Można jednocześnie korzystać z ulubionych aplikacji z Android Market na większym ekranie, otwierać wybrane strony w pełnoekranowym formacie przeglądarki, wysyłać wiadomości, odbierać e-maile, otwierać pliki oraz wykonywać rozmowy telefoniczne. Dodatkowo specjalne Centrum Rozrywki umożliwia przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki i filmów na telewizorach HD. Nawet jeśli wyjmiemy smartfon ze stacji dokującej w trakcie rozmowy, nie stracimy nawiązanego połączenia.

Klienci biznesowi posiadający konto Citrix dzięki aplikacji Webtop zyskują dostęp do zintegrowanej aplikacji Citrix Receiver, dającej bezpieczny i szybki dostęp do wirtualnych pulpitów m.in Windows, sieciowych i biurowych aplikacji przechowywanych na Citrix XenDesktop. Oprócz pełnego zestawu aplikacji biurowych i poczty e-mail, użytkownicy mogą również korzystać z wielu aplikacji internetowych, takich jak Salesforce.com, Google Docs.

Motorola Lapdock

Cienka konstrukcja o wadze 1.1kg, 11.6-calowy ekran, pełna klawiatura, głośniki stereo i 36Wh trój-komorowa bateria, zapewniającą do 8 godzin pracy. Wystarczy tylko umieścić Motorolę ATRIX w gnieździe dokującym i cieszyć się prawdziwą mobilnością w pracy, w domu, czy w podróży. Ponadto obudowa jest cieńsza i lżejsza od większości dzisiejszych laptopów.
Przeczytaj także: Smartfon Motorola RAZR Smartfon Motorola RAZR

 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Nowe usługi Netii dla firm

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: