eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Polskie forum SUSE Linux

Polskie forum SUSE Linux

2004-08-24 12:54

Novell poinformował o oficjalnym otwarciu Polskiego Forum Użytkowników SUSE LINUX. Jest ono utrzymywane, administrowane i moderowane przez specjalistów z Novell Professional Services Poland (NPSP), działu usług technicznych Novella w Polsce.

Przeczytaj także: Linux openSUSE 11.1

Forum ma stanowić pierwszą linię pomocy technicznej oraz miejsce wymiany doświadczeń i dyskusji o produktach SUSE zarówno dla użytkowników domowych jak i instytucjonalnych, początkujących i zaawansowanych. Zadaniem forum jest propagowanie nie tylko znanej już dystrybucji SUSE LINUX, ale wszystkich rozwiązań SUSE dla firm i użytkowników domowych.

W celu usystematyzowania zawartej w nim wiedzy forum zostało podzielone na kilka działów, w tym dla początkujących adeptów Linuksa ("Gdy zaczynasz..."), osób bardziej doświadczonych ("Zaawansowani", "Programowanie"), poszukujących porad sprzętowych ("Sprzęt"), wskazówek do instalacji i korzystania z oprogramowania ("Problemy instalacyjne", "Administracja").

Poza głównymi tematami - instalacją, zarządzaniem i wykorzystywaniem rozwiązań SUSE - twórcy forum chcą się zająć również zagadnieniami związanymi z lokalizacją SUSE. Nowa inicjatywa pozwoli również zorientować się pracownikom Novella w głównych problemach użytkowników SUSE w Polsce.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Novell, linux, SUSE Linux, Open Source
Groźna dziura w Winampie

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: