eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dysk przenośny PQI z serii H551

Dysk przenośny PQI z serii H551

2010-05-18 00:03

Dysk przenośny PQI z serii H551

© fot. mat. prasowe

PQI zaprezentował nowy dysk zewnętrzny - model H551. 2,5-calowy napęd stworzony został z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują małego i wygodnego urządzenia do codziennego przenoszenia danych.

Przeczytaj także: Dysk przenośny PQI z serii H550

fot. mat. prasowe

PQI H551 wyposażono w interfejs USB 2.0 i zaprojektowany został specjalnie z myślą o mobilnych użytkownikach. Odznacza się niewielkimi wymiarami (19.0 x 80.0 x 13.2 mm) i niską wagą. Nośnik ma ergonomiczny kształt i mieści się w dłoni.

Dla użytkowników będących ciągle w ruchu liczy się nie tylko wygoda, ale także czas. Dlatego PQI H551 wyposażony został w funkcje i aplikacje wspierające sprawny transfer danych. Zastosowany w nim system TurboHDD USB zapewnia do 53 proc. szybszą przesyłkę plików. Aby praca z napędem była jak najbardziej sprawna, dołączona została do niego także aplikacja ułatwiająca zarządzanie danymi – Ur-Smart. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość szybkiego otworzenia obudowy i dostania się do samego dysku. Umożliwia to ewentualną wymianę HDD.

Dodatkowym atutem dysku jest charakterystyczna, elegancka stylizacja PQI. Obudowy dostępne w stalowym i niebieskim kolorze poddane zostały piaskowaniu. Dzięki temu odznaczają się niejednolitą, oryginalną fakturą.

H551 wyróżnia też dobra relacja wydajności do ceny. Dysk o pojemności 320 GB kosztuje 249 zł brutto, model 500 GB - 329 zł, a 640 GB - 399 zł. Nośnik objęty jest trzyletnią gwarancją producenta i dostępny jest u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora PQI w Polsce.

Przeczytaj także: Flash USB PQI Cool Drive U368 Flash USB PQI Cool Drive U368

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: