eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Flash USB PQI Cool Drive U368

Flash USB PQI Cool Drive U368

2010-10-06 10:10

Flash USB PQI Cool Drive U368

PQI Cool Drive U368 © fot. mat. prasowe

W sprzedaży jest już dostępny flash USB PQI Cool Drive U368. Pamięć oferuje do 64 GB pojemności a także wyposażona jest w interfejs USB 3.0, który zapewnia nawet dziesięciokrotnie większą przepustowość. Wykorzystanie standardu USB 3.0 ma gwarantować prędkości transferu danych - do 105 MB/s.

Przeczytaj także: Dysk przenośny PQI z serii H551

fot. mat. prasowe

PQI Cool Drive U368

PQI Cool Drive U368

Pojemność pamięci sprawia, że PQI U368 jest dobrym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy często przenoszą i kopiują większe pakiety danych, filmy i pliki audio. Nośnik jest kompatybilny z USB 2.0, będzie więc bez problemu współpracował z urządzeniami wyposażonymi w tego typu interfejs.

Obudowa pamięci została wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze błękitu. Urządzenie wyposażone jest w oprogramowanie TurboFlash USB, które optymalizuje prędkość transferu danych USB oraz obsługuje aplikację Ur-Smart do zarządzania plikami (można ją bezpłatnie pobrać ze strony PQI).

Cena PQI U368 o pojemności 64GB to 659 zł brutto. Dostępne są także modele 32GB, który kosztuje 309 zł oraz 16GB w cenie 149 zł. Nośniki objęte są dożywotnią gwarancją producenta i dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora PQI w Polsce. Można je kupić m.in. w sieciach Vobis, Komputronik, Empik, a także w wielu sklepach internetowych.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: