eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › System wideo TANDBERG Quick Set C20

System wideo TANDBERG Quick Set C20

2009-06-30 09:42

System wideo TANDBERG Quick Set C20

TANDBERG Quick Set C20 © fot. mat. prasowe

Firma TANDBERG wprowadziła na rynek pakiet TANDBERG Quick Set C20. Jest to rozwiązanie do wideokonferencji obsługujące rozdzielczość 1080p, które zostało przeznaczone dla małych i średnich firm.

Przeczytaj także: Aplikacje wideo w pracy popularniejsze

fot. mat. prasowe

TANDBERG Quick Set C20

TANDBERG Quick Set C20

TANDBERG Quick Set C20 to pakiet do komunikacji wizualnej, który zawiera TANDBERG Codec C20, kamerę wysokiej rozdzielczości 1080p30 z 4-krotnym zbliżeniem, pilot i mikrofon. System można podłączyć do dowolnego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i uzyskać dostęp do funkcji wideokonferencji. Dzięki pięciu krokom użytkownicy podłączą 1) kamerę, 2) wyświetlacz, 3) zasilanie, 4) sieć oraz 5) mikrofon i mogą nawiązywać bezpośrednie połączenia ze współpracownikami, klientami i dostawcami.

TANDBERG Quick Set C20plus to wersja rozszerzona, która została wyposażona w kamerę z 12-krotnym zbliżeniem oraz oferuje możliwość wyboru rozdzielczości 1080p30 lub 720p60. Oba rozwiązania Quick Set C20 zapewniają obsługę dwóch ekranów, umożliwiając współużytkowanie treści multimedialnych, oraz są obsługiwane przez pakiet TANDBERG Management Suite. Ponadto dostęp do telekonferencji wielopunktowych może zapewnić seria jednostek TANDBERG MCU obsługujących wysoką rozdzielczość, która umożliwia współpracę z systemem Quick Set C20. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą prowadzić wideokonferencje w pełnej rozdzielczości 1080p30.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: