eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Adobe LiveCycle ES Developer Express

Adobe LiveCycle ES Developer Express

2008-12-22 12:27

Firma Adobe poinformowała o dostępności Adobe LiveCycle ES Developer Express. Jest to pełna wersja oprogramowania Adobe LiveCycle ES przechowywana w środowisku cloud computing - Amazon Web Services.

Przeczytaj także: System Adobe Flash rozbudowany

W oparciu o technologie Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) i Amazon Simple Storage Service (Amazon S3) Adobe oferuje wirtualne, autonomiczne środowisko programowania, które umożliwia programistom w przedsiębiorstwach opracowywanie prototypów, projektowanie i testowanie aplikacji Adobe LiveCycle ES bez konieczności ich instalowania i konfigurowania.

LiveCycle ES Developer Express zapewnia wstępną konfigurację aplikacji LiveCycle ES, które są gotowe do uruchomienia instancji serwera na Amazon EC2 bez ponoszenia kosztów sprzętu lub licencji. Programiści w przedsiębiorstwach mogą także testować swoje aplikacje bez inwestowania w środowisko programowania lub laboratorium do prowadzenia testów. Starsze projekty można usunąć lub zachować do przyszłego wykorzystania, a nowe rozpoczynać bez konieczności czyszczenia po ostatniej instalacji.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: