eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Karty pamięci SanDisk Video HD

Karty pamięci SanDisk Video HD

2008-01-10 00:21

Karty pamięci SanDisk Video HD

SanDisk Video HD SDHC 8GB © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma SanDisk przedstawiła nową linię kart wideo przeznaczoną dla kamer cyfrowych stosujących karty pamięci flash zamiast taśmy. Karty SanDisk Video HD są dostępne w formatach SDHC oraz Memory Stick PRO Duo.

Przeczytaj także: Jednorazowe karty pamięci Sandisk

fot. mat. prasowe

SanDisk Video HD SDHC 8GB

SanDisk Video HD SDHC 8GB

SanDisk przedstawił nową rodzinę kart wideo podczas konferencji prasowej na targach Consumer Electronics Show. Pomysł wprowadzenia nowej kategorii produktu wziął się z rosnącej popularności kamer HD na karty pamięci flash oraz modeli hybrydowych, które zawierają zarówno dysk twardy, jak i gniazdo na kartę pamięci.

Karty SanDisk Video HD spełniają wymagania kamer o wysokiej rozdzielczości i nadają się do rejestrowania obrazu w formacie 1080i HD. Karty są sprzedawane z etui i etykietami, aby użytkownicy mogli oznaczyć i przechowywać swoje nagrania oraz są oferowane w wersji 60-minutowej (4GB) oraz 120-minutowej (8GB) – przy ustawieniu HD Standard – zarówno w formacie SDHC, jak i Memory Stick PRO Duo.

Karty SanDisk są zoptymalizowane pod kątem kamer HD, ale można ich również używać do rejestrowania standardowego wideo. Sprawdzają się również w aparatach cyfrowych wyposażonych w funkcje nagrywania wideo. Dodatkowo na opakowaniu kart SanDisk Video HD umieszczono tabelę, która pokazuje przybliżoną liczbę minut dla ustawień HD High, HD Standard i HD Extended.

fot. mat. prasowe

Przybliżony czas nagrywania

Przybliżony czas nagrywania

Karty SanDisk Video HD są dostępne od marca 2008 roku w Ameryce Północnej, a niedługo będą dostępne także w Europie. Sugerowane ceny detaliczne to odpowiednio: 79,99 i 139,99 USD za karty 4GB i 8GB SDHC oraz 79,99 i 149,99 USD za karty Memory Stick PRO Duo.

Przeczytaj także: Najmniejsza karta SDHC Najmniejsza karta SDHC

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: