eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Aparaty Casio z funkcją YouTube

Aparaty Casio z funkcją YouTube

2007-07-21 01:54

Aparaty Casio z funkcją YouTube

Casio EX-S880 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Casio wykorzystując popularność YouTube, dołączyła do swoich najnowszych aparatów cyfrowych z serii EXILIM oprogramowanie do nagrywania, przechowywania i wysyłania wideo. Podążając za trendem obecnym w produktach takich firm, jak Apple czy LG, modele EX-S880 i EX-Z77 pozwalają na jednoczesne przesyłanie kilku plików wideo do YouTube i innych serwisów tego typu.

Przeczytaj także: Aparat Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H10

fot. mat. prasowe

Casio EX-S880

Casio EX-S880

Do tej pory wysyłanie filmów było czynnością raczej czasochłonną. W przypadku aparatów Casio proces ten ogranicza się do dwóch kroków. Cyfrówki potrafią nagrywać filmy w formacie MPEG-4 H.264, co zapewnia idealny poziom kompresji, który umożliwia użytkownikom dłuższe nagrywanie bez poświęceń na rzecz jakości. Urządzenia rejestrują film w rozdzielczości 640x480, przy 30 klatkach na sekundę. 7,2-megapikselowy EX-Z77 oraz 8,1-megapikselowy EX-S800 korzystają z modułu obróbki obrazu EXILIM Engine 2.0. Dodatkowo posiadają funkcję redukcji rozmycia, która wykorzystuje technologię analizy ruchu oraz system autofocus z automatycznym śledzeniem.

fot. mat. prasowe

Casio EX-Z77

Casio EX-Z77

Aparaty EXILIM posiadają również funkcję rozpoznawania twarzy, która automatycznie ustawia tryb zdjęć na portretowy.

EX-S880 będzie można kupić w czarnej lub czerwonej obudowie za 300$. Za model EX-Z77 dostępny w kolorach: czarnym, niebieskim, różowym i srebrnym trzeba będzie zapłacić 230$. Aparaty pojawią się w sklepach w sierpniu.
Przeczytaj także: Aparaty cyfrowe Casio EXILIM Aparaty cyfrowe Casio EXILIM

oprac. : 4Press

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: