eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Aparaty cyfrowe Casio EXILIM

Aparaty cyfrowe Casio EXILIM

2009-01-16 02:43

Aparaty cyfrowe Casio EXILIM

Casio EX-FC100 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Casio zaprezentowała nowe aparaty kompaktowe z linii CASIO EXILIM. Do dotychczasowej oferty firmy dołączą modele EX-FS10 i EX-FC100, umożliwiające wykonywanie zdjęć w trybie seryjnym, EX-Z400, EX-Z270 i EX-S12, wyposażone w m.in. silnik EXILIM Engine 4.0, oraz model EX-Z1.

Przeczytaj także: Aparaty Casio z funkcją YouTube

fot. mat. prasowe

Casio EX-FC100

Casio EX-FC100

Modele EX-FS10 i EX-FC100 zostały wyposażone w tryb zdjęć seryjnych (30 zdjęć na sekundę), umożliwiający automatyczne wybranie najlepszego ujęcia przez aparat czy możliwość nagrywania filmów w formacie HD do 1000 klatek na sekundę. Nowe aparaty posiadają 2.5 i 2.7 calowe ekrany Super Clear LCD oraz matryce 9.1-megapikseli. Nową opcją kompaktów jest także podglądanie na ekranie LCD ruchomego obiektu w trybie spowolnienia, umożliwiającego zarejestrowanie odpowiedniego momentu.

fot. mat. prasowe

Casio EX-Z400

Casio EX-Z400

W modelach EX-Z400, EX-Z270 i EX-S12 zainstalowano silnik EXILIM Engine 4.0, który pozwala na sprawną pracę kompaktu i edycję zdjęć. Technologia zapewnia ponadto dobrą reprodukcję kolorów, zakres tonalny, redukcję szumów, jak również wykonywanie zdjęć w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, automatyczne regulowanie ostrości z opcją śledzenia obrazu, funkcję „make-up” czy możliwość nagrywania filmów w formacie HD.

W nowej ofercie CASIO pojawi się także kompakt EX-Z1, który charakteryzuje się panelem sterowania, ramkami, jak i tylną obudową aparatu posiadającą kontrastujące kolory. EX-Z1 wyposażono w 2.7-calowy panoramiczny wyświetlacz LCD oraz 10.1-megapikselową matrycę.

Nowa kolekcja aparatów Casio Exilim dostępna jest w Polsce na przełomie lutego i marca 2009 r.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: