eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Vendo Park w Chorzowie już otwarty

Vendo Park w Chorzowie już otwarty

2021-11-24 13:39

Vendo Park w Chorzowie już otwarty

Vendo Park w Chorzowie już otwarty © fot. mat. prasowe

Trei Real Estate Poland otworzył w Chorzowie Vendo Park. W obiekcie o powierzchni 5 300 mkw. znajduje się dziewięć sklepów.

Przeczytaj także: Rusza budowa Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej

Vendo Park powstał przy ul. Szpitalnej w Chorzowie, na działce o powierzchni ponad 1,5 ha. Park handlowy składa się z dwóch budynków, w których znalazło się dziewięć sklepów – KiK, Dealz, Rossmann, Neonet, JBB, Kakadu, Action, Pepco oraz operator spożywczy – Biedronka.

Inwestycja zrealizowana pod marką Vendo Park jest 28. tego typu obiektem dewelopera w Polsce. To także pierwszy park handlowy, który Trei realizuje w ramach założonej na początku listopada spółki joint venture z inwestorem Patron Capital.

Do dyspozycji klientów jest także 205 miejsc postojowych, a także paczkomat Allegro i bankomat.

fot. mat. prasowe

Vendo Park w Chorzowie już otwarty

Park handlowy składa się z dwóch budynków, w których znalazło się dziewięć sklepów – KiK, Dealz, Rossmann, Neonet, JBB, Kakadu, Action, Pepco oraz operator spożywczy – Biedronka.


Wciąż udoskonalamy ofertę i doświadczenia zakupowe klientów naszych Vendo Parków, aby zapewnić im maksymalną wygodę. W dniu otwarcia inwestycji w Chorzowie, w mieście debiutują sklepy marek Neonet oraz JBB. Choć wciąż kluczową rolę na polskim rynku pełni handel tradycyjny, transakcje internetowe są w naszym kraju coraz popularniejsze. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, postanowiliśmy wprowadzić również możliwość komfortowego odbioru paczek w Vendo Parkach. Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z Allegro. Paczkomaty tego polskiego giganta e-commerce lokujemy na terenie naszych inwestycji, w tym chorzowskiego Vendo Parku. Wierzymy, że możliwość odbierania i nadawania przesyłek stanie się kolejnym istotnym elementem oferty handlowej naszych obiektów, mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

W ramach zawartej umowy z europejskim inwestorem Patron Capital, deweloper zrealizuje od 15 do 20 Vendo Parków w Polsce w perspektywie najbliższych trzech do pięciu lat. Inwestycja w Chorzowie, której wartość wyniosła 6,5 mln euro, jest czwartym parkiem handlowym Trei w województwie śląskim, gdzie deweloper działa od 2018 r. Wcześniej powstały Vendo Parki w Dąbrowie Górniczej, Częstochowie i Piekarach Śląskich.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: