eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Kolejny Vendo Park powstanie w Ciechanowie

Kolejny Vendo Park powstanie w Ciechanowie

2022-04-13 00:44

Kolejny Vendo Park powstanie w Ciechanowie

Vendo Park w Ciechanowie - wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Trei Real Estate Poland wybuduje w Ciechanowie swój kolejny park handlowy Vendo Park. Inwestycja dostarczy na rynek 6 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej i ma zostać ukończona jeszcze w tym roku.

Przeczytaj także: Vendo Park w Chorzowie już otwarty

Vendo Park powstanie przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie, na działce o powierzchni 2,4 ha. Obiekt, ze względu na swoją powierzchnię, mieści się w kategorii centrów convenience. Inwestor w ciechanowskim parku handlowym planuje otwarcie ośmiu sklepów. Umowy najmu są już podpisane na 50% powierzchni najmu. Vendo Park ma zostać udostępniony klientom w czwartym kwartale 2022 r.

Ciechanów położony na północy województwa mazowieckiego, jest miastem z dużym potencjałem inwestycyjnym. Swój kapitał lokują tutaj m.in. firmy produkcyjne, a aktualnie realizowana jest również budowa elektrociepłowni na biomasę. Dzięki tej inwestycji miasto odchodzi od użycia węgla w produkcji ciepła, kierując się w stronę odnawialnych źródeł energii. Miejscowość zamieszkuje ponad 44 tysiące osób, a cały powiat ciechanowski liczy prawie 90 tysięcy mieszkańców.

fot. mat. prasowe

Vendo Park w Ciechanowie - wizualizacja 1

Vendo Park powstanie przy ul. Gostkowskiej w Ciechanowie.


Tylko 2021 r. Trei dostarczył na polski rynek osiem obiektów handlowych, zlokalizowanych w Zielonce, Myśliborzu, Koszalinie, Piekarach Śląskich, Oświęcimiu, Inowrocławiu, Radzyminie i Chorzowie. Inwestor rozbudował również Vendo Park w Pułtusku. W tym roku deweloper planuje utrzymać podobne tempo ekspansji.

fot. mat. prasowe

Vendo Park w Ciechanowie - wizualizacja 2

Inwestor w ciechanowskim parku handlowym planuje otwarcie ośmiu sklepów.


Trei Real Estate rozwija swoją sieć Vendo Parków w Polsce od 2013 r., przez ten czas deweloper otworzył tutaj 29 parków handlowych.

Marki obecne w Vendo Parkach budowanych przez Trei Real Estate to m.in. drogerie (Rossmann i Hebe), sieci odzieżowe (Martes Sport, Sinsay, Top Secret, 4F), dyskonty (KiK, Pepco, Dealz, Action, Tedi) oraz sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz (Jysk) i elektroniką (Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD). W parkach handlowych jest również obecny operator spożywczy np. Lidl, Biedronka, Netto.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: