eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitory Acer SA

Monitory Acer SA

2018-09-20 13:18

Monitory Acer SA

Acer SA220QBID © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Acer prezentuje nowe monitory z serii SA. Acer SA220QBID ma przekątną 21,5 cala, Acer SA240YBID - 23,8 cala, a Acer SA270BID - 27 cali. Monitory kosztują odpowiednio 399 zł, 499 zł i 699 zł.

Przeczytaj także: Monitory Acer BE240Y, BE270U i BE270UA

Sera monitorów SA jest dedykowana zarówno do pracy, jak i konsumpcji multimediów. Monitory mają smukła konstrukcję, której grubość wynosi 6,6 mm, a także ZeroFrame, dzięki której użytkownik z łatwością może pracować na kilku monitorach jednocześnie.

Monitory wyposażono w matowe matryce z technologią IPS i Full HD, która zapewnia najwyższą jakość wyświetlanych detali i 16,7 milionów kolorów. Pomocny przy pracy na pewno może okazać się szeroki kąt widzenia, który stanowi 178 stopni. Wszystkie modele cechują się 4 ms czasem reakcji oraz częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 60 Hz.

W monitorach z serii SA zastosowano również technologie mające na celu ochronę wzroku użytkowników. W najnowszych monitorach wykorzystano m.in. technologię Acer Flickerless, która zapobiega migotaniu ekranu czy Acer BlueLightShield, która redukuje emisję szkodliwego niebieskiego światła. O komfort oglądania zaś dba Acer ComfyView, czyli technologia eliminująca refleksy świetlne.

fot. mat. prasowe

Monitory Acer SA

Monitory wyposażono w matowe matryce z technologią IPS i Full HD.


Dostępność i cena


Aktualnie monitory z serii SA dostępne są na wyłączność w sieci sklepów X-KOM. Ceny zaczynają się od 399 zł za monitor 21-calowy, 499 zł za 23,8-calowy, a największy, 27-calowy kosztuje 699 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Acer SA, monitory Acer, Acer, monitory

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: