eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Orange TV Go: telewizja zawsze pod ręką

Orange TV Go: telewizja zawsze pod ręką

2016-12-05 15:55

Orange TV Go: telewizja zawsze pod ręką

Orange TV Go na smartfonie © Andrey Popov - Fotolia.com

Klienci Orange mogą teraz oglądać ulubione programy telewizyjne na komputerze, smartfonie lub tablecie. Orange TV Go zapewni dostęp do 89 kanałów telewizyjnych oraz ponad 600 filmów i programów w wypożyczalni Orange.

Przeczytaj także: Orange na święta

Korzystający z Orange TV Go mają także dostęp do Telewizji na życzenie (catch-up TV), która umożliwia obejrzenie wybranego programu nawet do 7 dni po jego premierze w telewizji.

Z Orange TV na komputerze, smartfonie lub tablecie mogą skorzystać klienci, którzy posiadają pakiet Optymalny w telewizji Orange TV. Wszyscy członkowie rodziny mogą oglądać swoje ulubione programy jednocześnie, każdy na innym urządzeniu. Ten sam kanał telewizyjny można oglądać w tym samym czasie na ekranie telewizora i na jednym urządzeniu mobilnym, a różne kanały - na trzech urządzeniach. Klienci korzystający z wypożyczalni filmów Orange mogą rozpocząć oglądanie filmu na jednym urządzeniu, a po jego wstrzymaniu dokończyć na innym urządzeniu od momentu przerwania oglądania.

W ramach promocji na start dodatkową korzyścią dla osób posiadających abonament komórkowy w Orange i oglądających telewizję na urządzeniu mobilnym, jest brak opłat za transfer danych w zasięgu sieci Orange.

fot. Andrey Popov - Fotolia.com

Orange TV Go na smartfonie

Orange TV Go zapewni dostęp do 89 kanałów telewizyjnych oraz ponad 600 filmów i programów w wypożyczalni Orange.


Usługę Orange Tv Go można aktywować przez menu dekodera Orange TV lub dzwoniąc na numer 801234567 (koszt połączenia zgodny z planem taryfowym klienta). Miesięczna opłata za korzystanie z Orange TV Go wynosi 4,99 zł z VAT.

Żeby oglądać telewizję na smartfonie lub tablecie, należy pobrać aplikację Orange TV Go z Google Play lub App Store. Następnie trzeba wybrać na pulpicie swojego urządzenia ikonkę Orange TV Go i zalogować się korzystając z ID usługi TV i poufnego kodu swojej usługi Orange TV, które są dostępne na wyciągu z umowy. Klienci, którzy chcą oglądać telewizję na komputerze, powinni wejść na stronę www.tvgo.orange.pl i zalogować się korzystając z ID usługi TV i kodu poufnego swojej usługi Orange TV.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Orange TV, Orange TV Go, Orange, telewizja mobilna

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: