eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Skaner sieciowy Canon imageFORMULA ScanFront 400

Skaner sieciowy Canon imageFORMULA ScanFront 400

2016-09-20 15:01

Skaner sieciowy Canon imageFORMULA ScanFront 400

Canon imageFORMULA ScanFront 400 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Canon imageFORMULA ScanFront 400 to nowy skaner sieciowy dedykowany dla biznesu. Został zaprojektowany z myślą o przetwarzaniu zróżnicowanych dokumentów.

Przeczytaj także: Skaner dokumentowy Canon imageFORMULA DR-F120

imageFORMULA ScanFront 400 umożliwia szybkie skanowanie dokumentów w różnych formatach, w tym A4, A5, wizytówek i paszportów. Działająca w oparciu o silniki ultradźwiękowe funkcja DFR ułatwia skanowanie kopert, ulotek czy składanych dokumentów.

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że nowy skaner można zainstalować w różnych działach firmy, np. jako urządzenie współdzielone w departamencie HR lub jako podręczny skaner w punkcie obsługi klienta w banku czy sklepie.

Prędkość skanowania wynosi do 45 stron na minutę, a do podajnika można jednorazowo załadować do 60 arkuszy. Dzięki temu, że dzienne obciążenie wynosi do 6 tys. stron, imageFORMULA ScanFront 400 powinien sprawdzić się w wymagających środowiskach, gdzie dużo się skanuje.

Nowoczesne systemy skanowania


Dzięki zastosowaniu opartego na Linuxie, łatwego w obsłudze interfejsu oraz ekranu dotykowego o wielkości 10,1” imageFORMULA ScanFront 400 bardzo szybko skanuje i przesyła dokumenty. Urządzenie można podłączyć do sieci bezpośrednio, bez konieczności użycia komputera czy dodatkowego oprogramowania. Zabezpieczone skany w kilku prostych krokach mogą być przesyłane do poczty email, folderów sieciowych, serwerów FTP, pamięci USB, faksu czy drukarki.

fot. mat. prasowe

Skaner ScanFront 400

imageFORMULA ScanFront 400 umożliwia szybkie skanowanie dokumentów w różnych formatach, w tym A4, A5, wizytówek i paszportów.


Personalizowane przyciski można przypisać konkretnym użytkownikom czy zaprogramować ze względu na najczęściej wykorzystywane funkcje czy miejsca docelowe zapisu dokumentów, co pozwala jeszcze bardziej zoptymalizować powtarzalne procesy.

fot. mat. prasowe

Skaner sieciowy Canon imageFORMULA ScanFront 400

Prędkość skanowania wynosi do 45 stron na minutę, a do podajnika można jednorazowo załadować do 60 arkuszy.


Bezpieczeństwo i integracja


Nowy skaner wykorzystuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa firmy Canon. Oprócz autoryzacji użytkownika bezpieczeństwo zapewniane jest także na poziomie samego urządzenia czy dokumentów. Obejmuje to bezpieczne logowanie za pomocą Active Directory lub LDAP, jak również bezpieczne przesyłanie plików przy użyciu protokołów FTPS/SMTPS i SFTP.

fot. mat. prasowe

ScanFront 400

W Polsce imageFORMULA ScanFront 400 będzie dostępny w sprzedaży z początkiem października.


Skaner umożliwia stworzenie personalizowanego indeksu metadanych, które mogą być przesyłane razem z każdym skanowanym dokumentem, co ułatwia klasyfikację dokumentów i ich integrację z istniejącym systemem. Dostępna online aplikacja deweloperska SDK pozwala integratorom na tworzenie własnych dopasowanych do potrzeb wersji.

W Polsce imageFORMULA ScanFront 400 będzie dostępny w sprzedaży poprzez sieć autoryzowanych Partnerów Canon z początkiem października.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: