eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Tablet ASUS VivoTab Note 8

Tablet ASUS VivoTab Note 8

2014-01-12 00:56

Tablet ASUS VivoTab Note 8

ASUS VivoTab Note 8 © fot. mat. prasowe

Podczas konferencji prasowej ASUS przedstawił VivoTab Note 8, tablet z systemem Windows 8.1 i profesjonalnym rysikiem Wacom. VivoTab Note 8 powstał z myślą o studentach i pracujących profesjonalistach - jest wyposażony w pakiet Microsoft Office Home and Student, zawierający aplikacje Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Urządzenie wyposażono w procesor Intel Atom Z3740 BayTrail, a całość waży 380 g.

Przeczytaj także: Tablet ASUS MeMO Pad Smart

Tablet VivoTab Note 8 jest wyposażony w najnowszy, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740, który idealnie łączy multitasking z wydajnym zarządzaniem energią. Nawet do 8 godzin pracy baterii oznacza, że na VivoTab Note 8 możemy pracować cały dzień bez konieczności ładowania. 2GB pamięci, do 64GB pamięci SSD i możliwość korzystania z kart microSD o pojemności do 64GB zapewniają wystarczającą ilość miejsca na aplikacje i potrzebne dokumenty. Dzięki rocznemu dostępowi do nieograniczonej przestrzeni magazynowej w serwisie ASUS WebStorage, możemy mieć przy sobie wszystkie dane.

Oparty na technologii firmy Wacom rysik gwarantuje dokładność i szybkość reakcji oraz zabezpieczenie przed przypadkowym dotykiem dłoni (funkcja Palm Rejection). W połączeniu z ponad 1000 stopni różnicowania nacisku wszystkie te cechy umożliwiają bardzo naturalne pisanie i rysowanie, sprawiając że VivoTab Note 8 z powodzeniem zastępuje szkicownik i notatnik.

fot. mat. prasowe

ASUS VivoTab Note 8

VivoTab Note 8 tablet z systemem Windows 8.1


Opracowana przez ekspertów z zespołu ASUS Golden Ear technologia audio SonicMaster pozwala uzyskać jakość dźwięku znacznie przekraczającą standardy w urządzeniach tej wielkości. Umieszczone z tyłu urządzenia głośniki stereo z dużymi komorami rezonansowymi zapewniają bogate brzmienie, a zaawansowane narzędzia do przetwarzania sygnału audio sprawiają, że muzyka, filmy i gry brzmią fantastycznie.

ASUS VivoTab Note 8
  • Windows 8.1
  • 8-calowy ekran HD (1280 x 800) IPS
  • Procesor Intel Atom Z3740
  • Zintegrowany profesjonalny rysik Wacom Digitizer
  • 2GB pamięci
  • Tyna kamera 5MP i przednia kamera HD
  • Do 64GB pamięci wewnętrznej, wejście na karty microSD do 64 GB, nieograniczona przestrzeń magazynowa w serwisie ASUS WebStorage (na 1 rok)
  • Bateria 15.5Whr
  • 220.9 x 133.8 x 10.95mm
  • Waga 380g

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: