eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

Tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

2013-12-27 11:54

Tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

Tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma MODECOM przygotowała dla swoich klientów świąteczny prezent – następcę modelu FreeTAB 9000 IPS ICG. MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG różni się od swojego starszego brata dodatkowym modułem GPS.

Przeczytaj także: Tablet MODECOM FreeTAB 1010 IPS IC

Jedną z podstawowych cech tabletu MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG jest zastosowany w jego konstrukcji wydajny, renomowany procesor Intel® Atom™ Z2580. Ten wysokiej jakości produkt został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują od urządzenia multimedialnego nadzwyczajnych możliwości.

FreeTAB 9000 IPS ICG to już trzeci w portfolio produktowym polskiego producenta tablet, który jest owocem ścisłej współpracy firm MODECOM i Intel®. Wszystkie zastosowane w urządzeniu podzespoły zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby w 100 proc. wykorzystać możliwości tego renomowanego procesora.

fot. mat. prasowe

Tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

Jedną z podstawowych cech tabletu MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG jest zastosowany w jego konstrukcji wydajny, renomowany procesor Intel® Atom™ Z2580


Tablet dzięki temu, że został wyposażony w układ Intela przyspiesza niczym, napędzany napędem atomowym, pojazd kosmiczny. Dzieje się tak m.in. za sprawą wykorzystanej w jednostce centralnej Intel® Atom Z2580 technologii Intel® Hyper-Threading, która sprawia, że każdy rdzeń może przetwarzać dwa wątki jednocześnie. W praktyce oznacza to szybszą i bardziej elastyczną pracę procesora, co umożliwia uruchamianie w tym samym czasie wielu obciążających system gier i aplikacji.

fot. mat. prasowe

MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

Urządzenie posiada jasny, 8.9 calowy ekrane z matrycą IPS, który oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1200 pikseli).


Urządzenie może pochwalić się również wysokiej klasy, wyraźnym i jasnym 8.9” ekranem z matrycą IPS, który oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1200 pikseli).

Warto także wspomnieć o użytej w najnowszym tablecie MODECOM, pamięci operacyjnej RAM. Producent postawił na 2GB najnowszej generacji kość typu LPDDR2, charakteryzującą się wysokim współczynnikiem energooszczędności. Tego typu układ w porównaniu z technologią DDR3, oferuje nawet o 70% mniejsze zużycie energii.

fot. mat. prasowe

Nowy MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

Tablet wyposażony jest w takie komponenty jak, czytnik kart pamięci z obsługą układów do 32GB, 1 x port micro USB (OTG + HOST), moduły (Wi-Fi oraz Bluetooth®)


Dodatkowo prezentowany model tabletu wyposażony jest w takie komponenty jak, czytnik kart pamięci z obsługą układów do 32GB, 1 x port micro USB (OTG + HOST), moduły (Wi-Fi oraz Bluetooth®), dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 5Mpix + autofokus (tył) i 2Mpix (przód). Ponadto wbudowany układ GPS pozwoli m.in. na dodawanie współrzędnych geograficznych do wykonanych za pośrednictwem tabletu fotografii (tzw. geotagowanie zdjęć).

Sugerowane ceny detaliczna MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC wynosi 799 zł/brutto.

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Router TP-LINK TL-ER604W

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: