eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie 2w1 Acer Switch Alpha 12

Urządzenie 2w1 Acer Switch Alpha 12

2016-04-25 11:50

Urządzenie 2w1 Acer Switch Alpha 12

Acer Switch Alpha 12 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Nowy notebook 2-w-1 Switch Alpha 12 firmy Acer może z powodzeniem być wykorzystywany zarówno w trybie laptopa, jak i tabletu. Urządzenie działa pod kontrolą systemu Windows 10 i jak zapewnia producent, jest pierwszym na rynku notebookiem 2-w-1 wyposażonym w procesor Intel Core i7, Core i5 lub Core i3 szóstej generacji pozbawionym wentylatora.

Przeczytaj także: Tablet Acer Iconia One 8 (B1-850)

System chłodzenia LiquidLoop™ zapewnia cichą pracę, zwiększa wydajność i stabilność


Acer Switch Alpha 12 doskonale nadaje się do miejsc, gdzie doceniania jest cicha praca, takich jak spotkania, wspólne biura, sale lekcyjne i biblioteki. System chłodzenia LiquidLoop™ utrzymuje stabilną temperaturę Switch Alpha 12 oraz zapewnia wydajną i cichą pracę. Switch Alpha 12 jako pierwsze na rynku urządzenie 2-w-1 wyposażone jest w procesor Intel® Core™ szóstej generacji i nie posiada wentylatora. Taka kombinacja zapewnia wysoką wydajność przez cały 8-godzinny dzień pracy na baterii.

System chłodzenia LiquidLoop™ zwiększa też niezawodność. Switch Alpha 12 nie posiada wentylatora i nie wymaga chłodzenia powietrzem, dlatego problemy z obiegiem czy nagromadzenie kurzu nie wpływają na jego pracę.

Wszechstronna konstrukcja 2-w-1


Wyposażony we wszechstronną, składaną podstawę i odłączaną klawiaturę Switch Alpha 12 może służyć jako notebook lub tablet. Dostępne są dwa warianty klawiatury: standardowa i podświetlana. Stabilna, składana i antypoślizgowa podstawa w kształcie litery U podtrzymuje wyświetlacz w pionie podczas obsługi dotykowej i pisania na ekranie. Płynna regulacja kąta nachylenia do 165 stopni sprawia, że urządzenie można wygodnie używać na biurku, w samolocie czy na kolanach. Podstawa posiada trwałe zawiasy, które wytrzymają częstą regulację kąta nachylenia.

Model Acer Switch Alpha 12 zamknięty jest w nowoczesnej i eleganckiej anodowanej aluminiowej obudowie. Szczotkowana faktura dopełnia design, poprawiając komfort przy przenoszeniu urządzenia.

Gruość klawiatury wynosi 5,85 mm, a odległości między klawiszami – 1,4 mm. Duży touchpad pozwala na wygodną i intuicyjną nawigację, obsługuje gesty Windows 10 i posiada certyfikat Microsoft Precision Touchpad. Klawiaturę można z łatwością podłączyć za pomocą złącza magnetycznego, które pozwala na regulację kąta nachylenia zgodnie z preferencjami. Po zamknięciu klawiatury chroni ona ekran i zapewnia bezpieczny transport. Użytkownicy mogą obsługiwać urządzenie również za pomocą 10-punktowegu ekranu dotykowego lub pisać i rysować za pomocą opcjonalnego rysika Acer Active Pen.

Doskonała matryca


Switch Alpha 12 posiada 12-calowy ekran dotykowy – rozmiar idealny dla wszystkich, którzy tworzą, edytują i korzystają z treści w podróży. Dzięki technologii IPS, rozdzielczości 2160 x 1440 oraz karcie grafiki Intel HD Graphics 520 klienci mogą cieszyć się nasyconymi kolorami i wyraźnym obrazem. Urządzenie nadaje się do prowadzenia wideokonferencji czy utrwalania wspomnień, ponieważ kamera internetowa Switch Alpha 12 pozwala na rejestrację obrazu w jakości 1080p Full HD. Dodatkowo system dźwięku Acer TrueHarmony składa się z przednich głośników stereo, które zapewniają bogate wrażenia akustyczne.

fot. mat. prasowe

Acer Switch Alpha 12 - tryb multimedialny

Model wyposażono w 12-calowy ekran dotykowy, który zapewnia żywy, wyraźny obraz


Idealny dla profesjonalistów


Choć doskonale sprawdzi się jako komputer osobisty 2-w-1 do użytku domowego i szkolnego, Switch Alpha 12 będzie również dostępny dla klientów komercyjnych firmy Acer. Połączenie wydajności, konstrukcji i funkcji pozwala klientom biznesowym i instytucjonalnym na posługiwanie się tym urządzeniem we wszystkich aspektach pracy. Można je wykorzystać jako tradycyjny notebook z wyjściem wideo, jako urządzenie do wyświetlania prezentacji czy jako tablet z opcjonalnym rysikiem do utrwalania pomysłów i szkicowania. Ponadto modele komercyjne wyposażone są w zintegrowany moduł TPM (Trusted Platform Module), zapewniający bezpieczeństwo we wszystkich środowiskach pracy. Urządzenie jest standardowo dostarczane z systemem Windows 10 Pro.
Przeczytaj także: Asus Transformer Book T100HA Asus Transformer Book T100HA

 

1 2

następna

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: