eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Oferta Orange: Plan Bez Ograniczeń

Oferta Orange: Plan Bez Ograniczeń

2013-03-04 13:03

Oferta Orange: Plan Bez Ograniczeń

Orange: Plan Bez Ograniczeń © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Orange Polska wprowadza plan taryfowy z nielimitowanymi połączeniami z telefonu domowego. Plan Bez Ograniczeń pozwala swobodnie korzystać z telefonu stacjonarnego bez obaw o wysokość rachunku. Za 69 złotych klienci mogą bez jakichkolwiek ograniczeń dzwonić na wszystkie telefony stacjonarne i komórkowe w Polsce. Dodatkowo, w cenie klienci mają też połączenia zagraniczne - do Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanady i Australii.
Plan Bez Ograniczeń oferuje praktycznie nieograniczone możliwości korzystania z telefonu domowego w ramach stałej, miesięcznej opłaty. Po raz pierwszy i jako jedyni na rynku zaoferowaliśmy nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe wszystkich sieci w Polsce. Korzystna cena abonamentu sprawia, że nasza najnowsza oferta jest równie atrakcyjna, jak nielimitowane oferty na rynku mobilnym - powiedziała Monika Torbińska, dyrektor marketingu usług dla domu Orange Polska.

fot. sergei voropaev - Fotolia.com

Plan Bez Ograniczeń

Orange Polska wprowadza plan taryfowy z nielimitowanymi połączeniami z telefonu domowego. Plan Bez Ograniczeń pozwala swobodnie korzystać z telefonu stacjonarnego bez obaw o wysokość rachunku.


Nowy plan gwarantuje pełną kontrolę nad wydatkami na telefon domowy. W ramach opłaty abonamentowej klienci mogą dzwonić bez żadnych ograniczeń na wszystkie numery stacjonarne w Polsce, a także do krajów Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanady i Australii.

fot. mat. prasowe

Orange: Plan Bez Ograniczeń

W ramach opłaty abonamentowej klienci mogą dzwonić bez żadnych ograniczeń na wszystkie numery stacjonarne w Polsce, a także do krajów Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanady i Australii


Abonament zawiera także nielimitowane połączenia na telefony komórkowe wszystkich sieci w Polsce oraz w USA i Kanadzie. To wszystko w bardzo korzystnej cenie – przy umowie na 24 miesiące abonament wynosi 69 złotych z VAT.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Sieci mobilne 2012-2017

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: