eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Fabryka LM Glasfiber w Goleniowie

Fabryka LM Glasfiber w Goleniowie

2009-03-04 00:23

LM Glasfiber, przedsiębiorstwo specjalizujące się w dziedzinie produkcji łopat do turbin wiatrowych, otworzył 3 marca 2009 r. nowy obiekt produkcyjny w Goleniowie. Zakład będzie produkować, przede wszystkim łopaty do dużych turbin wiatrowych stosowanych przez nadmorskie i lądowe farmy wiatrowe w Europie Północnej, Środkowej i Wschodniej.
LM Glasfiber dokonało 3 marca 2009 r. oficjalnego otwarcia nowego obiektu produkcyjnego w Goleniowie w północnozachodniej Polsce. Fabryka została zlokalizowana w Goleniowie ze względu na optymalne warunki umożliwiające transport łopat drogą morską lub lądową.

Obiekt produkcyjny w Goleniowie jest czternastą fabryką LM Glasfiber na świecie i czwartą w Europie Północnej i Środkowej. Budowę fabryki rozpoczęto w lutym 2008 r. Obiekt zaprojektowano tak, by umożliwiał produkcję nawet najdłuższych łopat oferowanych przez LM Glasfiber. Fabryka obecnie znajduje się w fazie rozruchu i zatrudnia około 380 osób oraz posiada możliwości zwiększenia produkcji wraz ze wzrostem popytu.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.