eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › WebGadu 3.1 - GG przez WWW

WebGadu 3.1 - GG przez WWW

2009-02-03 00:05

Producent komunikatora Gadu-Gadu, GG Network S.A., przygotował nową wersję WebGadu 3.1, którą uruchamia się bezpośrednio z poziomu strony internetowej, czyli przeglądarki. WebGadu jest przeznaczone dla osób, które pracują na komputerach w miejscach, gdzie zabronione jest instalowanie programów.
WebGadu pozwala na korzystanie ze swojego numeru GG i prowadzenie rozmów internetowych także wtedy, gdy w danym miejscu zabronione lub utrudnione jest instalowanie własnych programów do komunikacji.

Nowe wydanie WebGadu jest odpowiedzią na wyniki ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników – w komunikatorze wprowadzono szereg nowych rozwiązań. Przykładem mogą być dźwiękowe i graficzne powiadomienia o nadejściu nowych wiadomości. Dzięki temu użytkownik może korzystać z innych aplikacji lub przeglądać strony WWW, podczas gdy komunikator WebGadu pozostaje uruchomiony w tle i informuje o nowych wiadomościach.

Wraz z wydaniem nowej wersji WebGadu poprawiono stabilność serwerów. Dodatkowo, dla użytkowników korzystających z wolniejszych łącz internetowych, dodano informację o przebiegu ładowania WebGadu do przeglądarki. Kolejną cechą nowej wersji jest możliwość automatycznej synchronizacji listy kontaktów - za każdym razem, gdy użytkownik zmieni listę kontaktów jest ona automatycznie aktualizowana.

Ponadto WebGadu daje użytkownikom możliwość zapisywania historii rozmów. Po naciśnięciu przycisku „Zapisz rozmowę” pojawia się nowe okno, z którego można wydrukować treść rozmowy lub zapisać ją w formie pliku html.

Nowi użytkownicy mogą korzystać z WebGadu po zarejestrowaniu się. Na wniosek użytkowników programiści WebGadu poprawili błędy związane z wczytywaniem listy kontaktów dla długich numerów, emotikonkami, powracającym oknem rozmowy, obsługą IE.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.