eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › HP kupił Voodoo

HP kupił Voodoo

2006-10-01 00:03

Hewlett-Packard zdradził informację o przejęciu producenta gier i sprzętu komputerowego, firmy Voodoo Computers, która spełnia kaprysy najbardziej wymagających graczy.
Dzięki temu koncern zyskał dostęp do zupełnie nowego rynku, na którym konkurencja nie jest tak wielka, jak w przypadku zwykłych komputerów stacjonarnych.

Informacja o planowaniu przejęcia Voodoo była utajniona. Korporacja upubliczniła wiadomość dopiero po oficjalnym zaprezentowaniu pracownikom nowych władz.

Dzięki zakupowi Voodoo Computers, firma HP pozyska nowe źródło dochodów, jakim jest grupa użytkowników, którzy są skłonni wydać majątek na sprzęt o parametrach umożliwiających grę na wysokim poziomie.

oprac. : 4Press

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Nowy chipset VIA CX700M

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.