eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Pakiety reaktywacyjne w Plus Mix i Plus na Kartę

Pakiety reaktywacyjne w Plus Mix i Plus na Kartę

2015-06-03 15:06

Pakiety reaktywacyjne w Plus Mix i Plus na Kartę

Nowa oferta Plusa © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

3 czerwca Plus wprowadza do swojej oferty na kartę oraz mix nowe jednorazowe pakiety internetowe (300 MB, 500 MB lub 1 GB), które klienci mogą aktywować po wykorzystaniu swoich cyklicznych pakietów internetowych i cieszyć się Internetem z pełną prędkością transmisji danych.
Nowe pakiety reaktywacyjne to specjalna oferta dla osób posiadających aktywny cykliczny pakiet internetowy, które wykorzystają go przed końcem swojego cyklu. Po aktywacji pakietu reaktywacyjnego można korzystać z Internetu z pełną prędkością do momentu wykorzystania pakietu lub odnowienia się pakietu cyklicznego.

Z nowych pakietów jednorazowych mogą korzystać użytkownicy ofert: Plus na Kartę bez limitu, Plus Mix 7, Plush bez limitu oraz Plush Mix.

Aby aktywować pakiet, wystarczy wpisać na klawiaturze telefonu kod włączenia i zatwierdzić go przyciskiem „zadzwoń”. Można również tego dokonać po zalogowaniu się do Plus Online lub Mobilnego Plus Online. Promocja zostanie uruchomiona w momencie otrzymania przez klienta wiadomości SMS, potwierdzającej aktywację.

fot. mat. prasowe

Ceny dla klientów Na Kartę i MIX

Od 3 czerwca klienci posiadające aktywny cykliczny pakiet internetowy, po wykorzystaniu go mogą uruchomić pakiety reaktywacyjne
Oceń

1 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: