eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › "Europa Centralna" w Gliwicach

"Europa Centralna" w Gliwicach

2013-03-06 11:42

"Europa Centralna" w Gliwicach

"Europa Centralna" Fot. 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Działająca na całym świecie firma Turner & Townsend, specjalizująca się w usługach doradczych w branży budowlanej i zarządzaniu programem ogłosiła otwarcie "Europy Centralnej" - unikalnego połączenia galerii i parku handlowego.

Przeczytaj także: Multicentrum Victoria w Chojnicach

Turner & Townsend została mianowana przez Helical Poland, spółkę będącą jednocześnie deweloperem i inwestorem, by świadczyć usługi w zakresie zarządzania projektem i kosztami, a także koordynację najemców dla centrum handlowego o powierzchni 67 000m2, zlokalizowanego na południu Polski, w Gliwicach.

Otwarta oficjalnie 1 marca 2013, Europa Centralna posiada 120 sklepów, które zostały tak zaprojektowane, by zaspokoić wszystkie zakupowe potrzeby swoich klientów. Centrum posiada w swojej ofercie materiały budowlane, artykuły gospodarstwa domowego, meble, a także szeroki wybór najmodniejszych marek, w tym takie międzynarodowe sieci jak Tesco, H&M, Bershka, Saturn czy Castorama. Europa Centralna dysponuje również bogatą ofertą restauracyjną i parkingiem zdolnym pomieścić aż 2 300 samochodów.

fot. mat. prasowe

"Europa Centralna" Fot. 1

Otwarta oficjalnie 1 marca 2013, Europa Centralna posiada 120 sklepów, które zostały tak zaprojektowane, by zaspokoić wszystkie zakupowe potrzeby swoich klientów.


Dzięki innowacyjnemu projektowi i zastosowaniu kreatywnych rozwiązań opracowanych przez zespół projektowy, Europa Centralna zdobyła certyfikat BREEAM dla etapu projektowego inwestycji - osiągnięcie, jakim niewiele centrów handlowych w Polsce może się poszczycić. Kandydaci ubiegający się o certyfikat muszą, bowiem sprostać surowym wymaganiom pod względem czasu budowy, zarządzania projektem oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Turner & Townsend już wielokrotnie pomagało swoim klientom na całym świecie zdobywać najwyższą ocenę w tej certyfikacji, tj. BREEAM Outstanding, dlatego też firma spodziewa się, że inwestycja zdobędzie również certyfikat BREEAM In-Use dla użytkowanych obiektów, co będzie stanowiło ukoronowanie pracy włożonej w ten projekt.

fot. mat. prasowe

"Europa Centralna" Fot. 3

Europa Centralna zdobyła certyfikat BREEAM dla etapu projektowego inwestycji - osiągnięcie, jakim niewiele centrów handlowych w Polsce może się poszczycić.


Komentując otwarcie centrum, Iain Leyden, Country Manager for Poland z Turner & Townsend, powiedział: “Jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję być częścią tego niezwykłego projektu, który dostarczy wyjątkowych wrażeń klientom przyjeżdżającym tu na zakupy z całego Śląska.

“To już trzeci projekt realizowany wspólnie z Helical Poland. Bardzo cieszymy się z tej współpracy, dając dzień po dniu wsparcie w budowie ekscytujących obiektów, w realizacji celów spełniających kryteria zrównoważonego rozwoju i w prowadzeniu udanych projektów.“

fot. mat. prasowe

"Europa Centralna" Fot. 4

Europa Centralna dysponuje bogatą ofertą restauracyjną i parkingiem zdolnym pomieścić aż 2 300 samochodów.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: