eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon Samsung Galaxy Y Duos na 2 karty SIM

Telefon Samsung Galaxy Y Duos na 2 karty SIM

2012-08-07 12:39

Telefon Samsung Galaxy Y Duos na 2 karty SIM

Samsung Galaxy Y Duos © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Samsung Galaxy Y Duos to wprowadzany właśnie na polski rynek smartfon pozwalający na wykonywanie połączeń z dwóch kart SIM bez konieczności przełączania się pomiędzy nimi. Telefon ma dotykowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 3.14". Nowy smartfon Samsung wyposażył w system operacyjny Android 2.3.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy z systemem operacyjnym Android

Nowy smartfon to oferta dla osób, które w codziennej komunikacji używają dwóch numerów komórkowych, ale nie lubią nosić ze sobą dwóch urządzeń. GALAXY Y Duos pozwala na odbieranie połączeń z dwóch kart SIM w tym samym czasie. Umożliwia to funkcja Dual Sim Always On, która zapewnia stałe czuwanie obu numerów.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Y Duos

GALAXY Y Duos pozwala na odbieranie połączeń z dwóch kart SIM w tym samym czasie. Umożliwia to funkcja Dual Sim Always On.


GALAXY Y Duos został wyposażony w system operacyjny Android w wersji 2.3 oferujący szerokie spektrum możliwości komunikacyjnych, rozrywkowych i multimedialnych. Funkcje Google Mobile Service pozwalają na głosowe przeszukiwanie zasobów Google, odbieranie poczty z Gmaila, oglądanie klipów z YouTube, korzystanie z Google Maps, czy też komunikowanie się ze znajomymi za pomocą Google Talk. Stałą komunikację z przyjaciółmi zapewnić mają również usługi takie jak ChatOn umożliwiająca szybki kontakt ze znajomymi oraz Social Hub pozwalająca na aktualizację Facebooka i Twittera. Dodatkowo więcej aplikacji i gier można pobrać ze sklepu Google Play lub Samsung Apps.

Smartfon wyposażony został w procesor o taktowaniu 832 MHz oraz dotykowy ekran o przekątnej 3.14”. Komunikację GALAXY Y Duos z innymi urządzeniami zapewnia moduł transmisji HSDPA (do 7,2 Mb/s), Bluetooth 3.0, USB 2.0 oraz router WIFI 802.11a/b/g/n i a-GPS. W telefonie znajduje się litowo-jonowa bateria o pojemności 1300 mAh.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 599 zł brutto.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Y Duos - specyfikacja

Smartfon wyposażony został w procesor o taktowaniu 832 MHz, dotykowy ekran o przekątnej 3.14”, moduł transmisji HSDPA (do 7,2 Mb/s), Bluetooth 3.0, USB 2.0 oraz router WIFI 802.11a/b/g/n i a-GPS.


Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: