eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › NETGEAR ProSecure UTM150

NETGEAR ProSecure UTM150

2011-04-05 00:05

ProSecure UTM150 to urządzenie marki NETGEAR, dedykowane przedsiębiorstwom z sektora MSP. Chroni sieci, bazy danych i firmową pocztę elektroniczną. ProSecure UTM150 to kompleksowe rozwiązanie sprzętowe "Wszystko w jednym" zapewniające bezpieczeństwo sieci firmowej.

Przeczytaj także: Panda Security for Exchange

Urządzenie nadzoruje pracę wewnętrznej sieci informatycznej, zabezpiecza bazy danych przed wirusami i atakami zewnętrznymi. Do tego monitoruje przeglądane strony internetowe, pocztę e-mail, zabezpiecza przed wszelkimi ryzykownymi działaniami, minimalizując tym samym ryzyko potencjalnych zagrożeń wynikające z pracy w sieci. UTM150 to urządzenie zewnętrzne, w przeciwieństwie do popularnych antywirusów, nie spowalnia systemu operacyjnego, przez co nie wpływa na wydajność łącza internetowego.

ProSecure UTM150 wyposażony jest w technologię firm Commtouch®, Mailshell™ i Sophos, producentów w zakresie bezpieczeństwa. Ponadto wykorzystuje opatentowany przez NETGEAR mechanizm skanowania strumieniowego. W odróżnieniu od poprzednich modeli obsługuje więcej kanałów VPN, a jego wydajność pozwala na obsługę strumienia danych 130Mb/s przy pełnym zabezpieczeniu antywirusowym. Przepustowość SPI wynosi 900 Mb/s, maksymalna przepustowość VPN to 400 Mb/s. Ilość jednoczesnych połączeń zwiększono do 65 k. Ilość tuneli VPN oraz SSL wzrosła do kolejno 150 i 75, co daje 3-krotny wzrost w porównaniu do specyfikacji poprzedniego modelu. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w 4 porty LAN oraz 4 WAN.

Urządzenie kosztuje 4900 złotych netto.

Przeczytaj także: Kaspersky Tablet Security Kaspersky Tablet Security

Przeczytaj także

Aparat cyfrowy BenQ E1480

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: