eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Trend Micro Mobile Security dla Android

Trend Micro Mobile Security dla Android

2011-01-17 00:13

Firma Trend Micro, poinformowała o udostępnieniu pierwszej z wielu aplikacji przeznaczonych dla platformy Android. Trend Micro Mobile Security jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ochronę przed atakami na urządzenia mobilne z systemem Android. Android to aktualnie druga pod względem popularności platforma mobilna na rynku, której roczne tempo wzrostu wynosi 850%.

Przeczytaj także: Trend Micro Worry-Free Business Security Services

Rozwiązanie Trend Micro Mobile Security for Android chroni pliki cyfrowe i zabezpiecza transakcje bankowe na urządzeniach z systemem Android poprzez wykrywanie i powstrzymywanie cyberprzestępców i zagrożeń internetowych, zanim zdołają zaatakować. Nowe rozwiązanie, opracowane specjalnie pod kątem systemu Android, zapewnia użytkownikom ochronę i umożliwia swobodne korzystanie z urządzeń mobilnych, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca.

Najważniejsze cechy Mobile Security dla platformy Android:
  • Bezpieczeństwo surfowania
  • Kontrola rodzicielska
  • Ochrona pobierania
  • Filtrowanie połączeń i wiadomości tekstowych

Użytkownicy Trend Micro Mobile Security, wspomagani przez infrastrukturę Trend Micro™ Smart Protection™ Network i 20-letnie doświadczenie firmy w zabezpieczaniu klientów przed kradzieżą tożsamości, utratą danych i innymi zagrożeniami internetowymi, zyskują natychmiastową ochronę przeglądarki działającą w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego gdzie korzystają ze swoich urządzeń mobilnych z systemem Android.

Trend Micro jest firmą, która wykorzystuje zabezpieczenia działające w chmurze do ochrony urządzeń z systemem Android przed najnowszymi zagrożeniami. Dostosowywane listy filtrowania umożliwiają użytkownikom odrzucanie lub blokowanie niechcianych połączeń lub wiadomości, a mechanizmy oceny reputacji stron internetowych i kontroli rodzicielskiej zwiększają bezpieczeństwo surfowania.

Rozwiązanie Trend Micro Mobile Security dla platformy Android jest już dostępne na rynku produktów przeznaczonych do systemu Android.

Microsoft Dynamics CRM Online

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: