eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › System telekonferencyjny Alcatel-Lucent

System telekonferencyjny Alcatel-Lucent

2009-07-28 01:19

Firma Alcatel-Lucent wprowadziła na rynek nowy system do obsługi telekonferencji, wykorzystujący protokół SIP - Alcatel-Lucent OmniTouch 8464 Meet-Me Audio Conference. Współpracując z dowolną centralą abonencką, system umożliwia zestawianie telekonferencji dla użytkowników korzystających zarówno z telefonii VoIP, tradycyjnej TDM, jak i aplikacji komunikacyjnych instalowanych na komputerach PC.

Przeczytaj także: Platforma komunikacyjna Alcatel-Lucent

System Alcatel-Lucent OmniTouch 8464 Meet-Me Audio Conference jest oferowany wraz z dedykowanym serwerem, w wersjach umożliwiających jednoczesną obsługę do 24, 48, 72 bądź 96 połączeń konferencyjnych, z indywidualnymi numerami i hasłami. Użytkownik może dodawać kolejne porty telekonferencyjne bez zmian na poziomie sprzętowym (w ramach limitu dopuszczalnego przez daną platformę).

Rozwiązanie Alcatel-Lucent OmniTouch 8464 Meet-Me Audio Conference charakteryzuje zautomatyzowaną administracją. Uczestnicy łączą się z systemem za pośrednictwem IVR, dostępnego w 19 językach, w tym polskiego. Administrator korzystając z interfejsu webowego może zarządzać zarówno pojedynczymi użytkownikami i konferencjami, jak i grupami. Rozwiązanie jest przygotowane do pracy z obsługą szeregu lokalizacji czy centrów kosztowych. Dzięki temu np. może jednocześnie obsługiwać i rozpisywać koszty kilku przedsiębiorstw bądź jednej firmy z podziałem na poszczególne działy.

Alcatel-Lucent OmniTouch 8464 Meet-Me Audio Conference integruje się z oprogramowaniem innych firm np. Microsoft Office Communications Server lub IBM Lotus, rozbudowując je o funkcje obsługi telekonferencji. System może być poprzez zakup dodatkowych licencji zaktualizowany do aplikacji OmniTouch 8660 My Teamwork oferującej także funkcje obecności, sesje komunikatora, konferencje planowane i z transmisją danych. Pozwala to na stopniowe wdrażanie rozwiązań zunifikowanej komunikacji i dobieranie ich w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie inwestycji. Przeciętny czas zwrotu z inwestycji tego rozwiązania wynosi około 4 miesięcy.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: