eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor biznesowy BenQ SP920P

Projektor biznesowy BenQ SP920P

2009-06-13 00:40

Projektor biznesowy BenQ SP920P

BenQ SP920P © fot. mat. prasowe

Firma BenQ zaprezentowała nowy produkt z kategorii biznesowych projektorów, model SP920P - dwulampowy projektor z rozdzielczością XGA (1024x768), jasnością 6000 ANSI lumenów i kontrastem 2000:1.

Przeczytaj także: Mały projektor BenQ Joybee GP1

fot. mat. prasowe

BenQ SP920P

BenQ SP920P

Projektor SP920P oferuje trzy tryby pracy charakteryzujące się różną jasnością i różnym wykorzystaniem lamp. Tryb pracy wybiera się w zależności od rodzaju pomieszczeń i oświetlenia zewnętrznego. Tryb NORMALNY (6000 ANSI lumenów) przeznaczony jest dla dużych sal np. kinowych oraz audytoriów oraz sal z silnym oświetleniem. W trybie tym projektor dostarcza najwyższą jasność i dobry obraz, bez konieczności zaciemniania pomieszczenia. Obydwie lampy pracują z pełną mocą. Dla pomieszczeń średniej wielkości, przeznaczona jest jasność 4800 ANSI lumenów, którą zapewnia tryb EKONOMICZNYM – obydwie lampy pracują z mniejszą mocą. Dla małych sal, wystarcza jasność 3000 ANSI lumenów, generowana przez pojedynczą lampę pracującą w trybie normalnym (czyli z pełną mocą). Druga lampa nie jest używana i jest traktowana jako zapasowa.

Projektor SP920P został wyposażony w technologię VIDI, która pozwala na generowanie obrazu z szeregiem kolorów, dobrą jasnością i kontrastem. Dzięki VIDI projektor może przeciwdziałać stracie na jasności obrazu przez zmianę intensywności synchronizacji lampy z tzw. kołem kolorów. W rezultacie wzrasta jasność oraz intensywność kolorów przy różnych ustawieniach urządzenia. Ponadto zastosowanie układu DLP BrilliantColor zapewnia dobrą jakość obrazu, a funkcja Independent Colour Management oferuje niezależną zmianę nasycenia poszczególnych barw tj. czerwony, zielony, niebieski oraz mieszanych: niebieskozielony, róż (fuksja) i żółty aby dostroić barwę i nasycenie.

W Polsce projektor dostępny jest od lipca 2009 r. z gwarancją na 36 miesięcy w systemie door-to-door (lampa 6 miesięcy).
Przeczytaj także: Projektor BenQ MX511 Projektor BenQ MX511

 

1 2

następna

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: BenQ, BenQ SP920P, projektor, projektory

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: