eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Mały projektor BenQ Joybee GP1

Mały projektor BenQ Joybee GP1

2009-05-03 00:30

Mały projektor BenQ Joybee GP1

BenQ Joybee GP1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma BenQ wprowadziła na polski rynek projektor DLP w technologii LED - bez tradycyjnej lampy - Joybee GP1 Mini Projector. BenQ GP1 charakteryzuje się wymiarami 136 x 54 x 120 mm i waży 640 g.

Przeczytaj także: Projektor DLP BenQ MP514

fot. mat. prasowe

BenQ Joybee GP1

BenQ Joybee GP1

Projektor Joybee GP1 Mini posiada wbudowany czytnik USB i oprogramowanie do obsługi bezpośredniego wyświetlania multimediów (filmów i zdjęć) zapisanych na nośnikach pendrive, zewnętrznych napędach HDD, aparatach cyfrowych, palmtopach, osobistych urządzeniach multimedialnych, tj.: iPod, iPhone smartphone – bez konieczności używania komputera czy odtwarzacza DVD. Do projektora podłączyć można również konsole do gier, odtwarzacze DVD i Blu-ray czy komputer osobisty. Natomiast podłączenie iPod i iPhone umożliwia opcjonalna podstawka – stacja dokująca.

fot. mat. prasowe

BenQ Joybee GP1

BenQ Joybee GP1

Przekątna obrazu nowego projektora BenQ może wynosić od 15 do 80 cali (38 do 203 cm) w formacie 4:3 lub 16:9, a wbudowane dwa głośniki o mocy 2W każdy zapewniają dobrej jakości dźwięk. Joybee GP1 wykonany jest w technologii DLP z trzema diodami odpowiadającymi za każdą składową koloru RGB zamiast tradycyjnej lampy i wielosegmentowego koła kolorów. Projektor zapewnia jasność na poziomie 100ANSI lumenów i kontrast 2000:1. Diody zapewniają 20 000 godzin bezawaryjnej pracy. Podstawowa rozdzielczość to SVGA 858x600 pikseli, a dzięki interpolacji można wyświetlać obrazy w rozdzielczościach od VGA(640 x 480) do SXGA(1280 x 1024). Ponadto urządzenie jest zgodne ze standardem HDTV do 1080i i obsługuje systemy telewizyjne PAL, SECAM oraz NTSC.

BenQ Joybee GP1 został wyposażony w port D-Sub oraz porty kompozytowe i komponent. Istnieje także możliwość podłączenia dźwięku stereo do projektora lub podłączenia zewnętrznego zestawu audio HIFI. Projektor stosuje także funkcję korekcji koloru ściany, znaną z poprzednich modeli projektorów BenQ, która umożliwia dopasowanie prezentacji do tła obrazu. Nowy model zużywa 60W mocy w czasie pracy i 1W w stanie gotowości.

Projektor BenQ Joybee GP1 dostępny jest w Polsce od końca maja 2009 r. Projektor objęty został gwarancją na 36 miesięcy w systemie door-to-door.
Przeczytaj także: Projektor BenQ MX511 Projektor BenQ MX511

 

1 2

następna

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: BenQ, BenQ Joybee GP1, projektor, projektory

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: